cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Galaxy m31s cızırtı sorunu

(Topic created on: 01-10-2021 06:36 PM)
578 Views
Melike1
Beginner Level 2
Options
Galaxy M

7 Ocak 2021 günü Galaxy M31s cihazı bize teslim edildi. Ancak bu akşam ilk defa kulaklık taktık ve gelen cızırtı sesini **bleep** ettik. Başka kulaklıklarla da denedik ancak sorun hala devam ediyor. Cihazın değiştirilmesini ya da iade etmeyi talep ediyorum.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
user000001111111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba Melike1,

Ben Pembe, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Konu ile ilgili olarak, Samsung Members uygulaması içerisinden "Yardım Alın > İnteraktif Kontroller > Kulaklık jakı" bölümünden test yapınız. Eğer donanımsal bir sorun mevcut ise cihazınızın kontrol edilebilmesi için lütfen, cihaz içerisindeki verilerinizi yedek alarak, en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz.

Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz;

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Verilerinizi Microsoft OneDrıve'a yedekleyebilirsiniz.

Ayarlar > Hesaplar ve Yedekleme > Samsung Cloud > Ekranın sağ üst köşesinde üç nokta > OneDrıve

ile bağlan > Koşulları kabul edip bağlan > Hesapları Bağla > Mevcut Hotmail hesabı ve şifresini girin > Kabul et > Hesaplar Bağlanıyor yazısı gelecektir. İleri öğesine dokunduktan sonra kurulum işlemleri tamamlanmış olacaktır.

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
2 Comments
HaşimA22
Expert Level 5
Galaxy M
buradan birşey yapamazsınız müşteri hizmetleri (sorunu çözmek için)ile görüşün veya aldığınız yerden talepde bulunun
0 Likes
Solution
user000001111111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba Melike1,

Ben Pembe, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Konu ile ilgili olarak, Samsung Members uygulaması içerisinden "Yardım Alın > İnteraktif Kontroller > Kulaklık jakı" bölümünden test yapınız. Eğer donanımsal bir sorun mevcut ise cihazınızın kontrol edilebilmesi için lütfen, cihaz içerisindeki verilerinizi yedek alarak, en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz.

Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz;

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Verilerinizi Microsoft OneDrıve'a yedekleyebilirsiniz.

Ayarlar > Hesaplar ve Yedekleme > Samsung Cloud > Ekranın sağ üst köşesinde üç nokta > OneDrıve

ile bağlan > Koşulları kabul edip bağlan > Hesapları Bağla > Mevcut Hotmail hesabı ve şifresini girin > Kabul et > Hesaplar Bağlanıyor yazısı gelecektir. İleri öğesine dokunduktan sonra kurulum işlemleri tamamlanmış olacaktır.

Teşekkürler.
MOD

0 Likes