cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Galaxy m30s

(Topic created on: 05-30-2021 09:19 PM)
180 Views
gencayyilmaz
Active Level 2
Options
Galaxy M

Galiba m30s Android 12 güncellemesi de gelmeyecek m30s yoktu listede Android 11 geldi ondan sonra ne güvenlik güncellemesi var ne de büyük güncelleme

5 Comments
TaYLaN06
Expert Level 1
Galaxy M
Aynen öyle bizde bekliyorz, samsung bu konuda ölüm uykusunda ☠
gencayyilmaz
Active Level 2
Galaxy M
Telefonu 29 Nisan'da aldım o gün Hem Android 11 hem de Ocak 2021 güncellemesi vardı yaptım Mayıs ayının sonuna geldik Daha ne güvenlik güncellemesi ne de başka güncelleme var telefon çok güzel işimi de görüyor ama güncelleme konusunda aynı şeyi söyleyemeyeceğim maalesef
TaYLaN06
Expert Level 1
Galaxy M
Aynen öyle her yönüyle güzel cihaz, tek eksiği güncelleme ilgisi yok. 🤬
mfurknka
Expert Level 1
Galaxy M
Sizlere birşey söyleyeyim mi? Bence güncelleme gelse bile güncellemeyin. Her güncelleme geldikce cihazdan memnuniyet azalan çok kişi var. Memnunsanız güncellemeye gerek yok. Benim cihazda sorun yokken (M20) gelen güncelleme ile ekranda sorunlar oluştu. Dokunma sorunları var ve çok can sıkıcı. 9 aydır hata raporu göndermeme rağmen hiç bir faydası olmadı. O yüzden güncellemenizden memnunsanız bence yeni güncelleme gelse bile güncellemeyin. Kişisel bir tavsiye olsun.
0 Likes
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba gencayyilmaz,

Sizlerden gelen talepleri, her zaman değerlendirmekteyiz ve ilgili birimlere iletiyoruz. Yazılım güncelleştirme tarihleri, yapılan testlere göre değişiklik göstermektedir. Bu testlerden başarılı sonuç alınamadığı takdirde, güncellemeler ertelenmekte ya da iptal edilebilmektedir. Cihazlarımız için kontroller devam ettiğinden, güvenlik güncellemesine dair net bir bilgi mevcut değildir.

Teşekkürler.

MOD

0 Likes