cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Galaxy m30s Arka Kapak Sorunu

(Topic created on: 05-11-2020 07:54 AM)
1089 Views
IsaDemir
Active Level 3
Options
Galaxy M

Merhaba, Samsung Galaxy m30s kullanıyorum. Telefonun arkasında sanki ufak bir boşluk var gibi. Tam olarak parmak izi okuyucusunun olduğu yerde. Çıkan sesten orasını tahmin ediyorum. Mesela telefonu yere koyarken içeriden hafif bir ses geliyor. Bazı şeyler içeride sabitlememiş gibi. Başka kişilerde de yaşanıyor mu bu problem? Telefonum eski değil, bir hafta oldu alalı ve aldığım gün bile vardı. Hafif bir tıngırtı geliyor içeriden. Ve sadece yere koyarken vs oluyor. Yani çalışırken gelen bir ses değil. Bir yere koyarken o üst taraftan geliyor. Başka kişilerde de geliyorsa ve belirtirse çok mutlu olurum. Bir de bu eğer sadece bende varsa nasıl çözebilirim? Teşekkürler şimdiden.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba IsaDemir,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Bu durumun, Samsung yetkili servis merkezimiz tarafından kontrol edilmesi gerekir. Size yardımcı olabilmemiz için 4447711 Samsung çağrı merkezi numarasından veya aşağıda bulunan link üzerinden bize daima ulaşıp, Canlı Destek yolu ile servis süreçleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
7 Comments
RamazanA30s
Active Level 7
Galaxy M
Aynı sorun benim A30s dede var telefonun arkasını lerken çıt çıt diye sesler geliyo
0 Likes
IsaDemir
Active Level 3
Galaxy M
Aynen. Sizde de üst taraftan mı geliyor? yani şarj tarafından değil de parmak izi okuyucusu tarafından?
RamazanA30s
Active Level 7
Galaxy M
Evet üst taraftan geliyor hafif tümsek var oradan geçerken oluyor
0 Likes
IsaDemir
Active Level 3
Galaxy M
Acaba normal bir şey mi yoksa hata mı? Bazen içerideki araçlar sabitlenmemiş olabiliyor telefonlarda.
RamazanA30s
Active Level 7
Galaxy M
valla bilmiyorum benim annemde j6 plus babamda j7 prime kuzenimde a10s arkadaşımda grand prime plus diğer arkadaşımda j4 kardeşimde s8 var hiçbirinde böyle bir sıkıntı yok
0 Likes
gfb454512
Active Level 2
Galaxy M
Bende de m30s var aynısını bende yaşıyorum ama bi sorun teşkil etmiyor
0 Likes
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba IsaDemir,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Bu durumun, Samsung yetkili servis merkezimiz tarafından kontrol edilmesi gerekir. Size yardımcı olabilmemiz için 4447711 Samsung çağrı merkezi numarasından veya aşağıda bulunan link üzerinden bize daima ulaşıp, Canlı Destek yolu ile servis süreçleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes