iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Çözüldü! ÇÖZÜLDÜ

Orijinal konu:

Galaxy m21 oyunda kasma problemi

(Konunun oluşturulma tarihi: 10-12-2020 10:08 AM)
Mücahit06
Active Level 2
Seçenekler
Galaxy M

Arkadaşlar  merhaba  aşırı  oyun düşkünü  birisi değilimdir   akşamları  vakit geçirme  amaçlı Arkadaşlarla pubg'ye gireriz  ama oyun  oynarken   cihaz çok kasıyor, cihazı da yeni aldığım  için  haliyle can sıkıyor. Sebeni çözemedim, ısınma yok, max 35°C oyun açık iken boşta 1,5-2 gb ram var hafıza  neredeyse 54 gb boş  en  düşük ayarlarda oynuyorum  oyunu.  sizce normal bir durum mu, cihazı kullanan arkadaşlar  var mı  ya da anlayan 

 
2 Yorum
ÆX51
Expert Level 5
Seçenekler
Galaxy M
Merhaba maalesef pubg mobile oyununun en son güncellemesinde birçok cihazda ilgili optimizasyon hatası var Bunun için size tavsiyem oyun geliştiricilerine geri bildirimde bulunun Çünkü bu sorun tek sizin cihazınızda değil birçok markanın birçok cihazında bu sorun var maalesef
Çözüm
Siyah
Moderator
Moderator
Seçenekler
Galaxy M

Merhaba Mücahit06,

 

Ben Siyah, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

 

Yaşadığınız Pub G sorunu için, Game Launcher > ekranın sol üst köşesinde üç çizgi > Oyun Performansı >  Game Booster ayarlarından Oyun Performansı öğesine dokunarak Performansa odaklanır öğesini seçelim.

 

Ayrıca cihazın güç modunu optimize olarak ayarlanması gerekiyor. Ayarlar > Cihaz bakımı > Pil > Güç modu > Optimize öğesine dokunun.

 

Farklı uygulamalarda da buna benzer hatalar almıyorsanız, uygulama üreticisine danışabilirsiniz. Bu işlem için Play Store uygulamasına girerek, yukarıdaki arama çubuğundan, sorun yaşamış olduğunuz uygulamanın sayfasını bulup "Geliştirici İletişim Bilgileri" bölümünden, ilgili uygulama üreticisine ulaşabilirsiniz.

 

Teşekkürler.

MOD

Çözümü orijinal iletide görüntüle