cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Galaxy m21 arka kapak esneme sorunu ve sesi

(Topic created on: 04-02-2021 11:59 PM)
1074 Views
Ataman
Active Level 1
Options
Galaxy M

Selamlar sevgili Samsung toplulugu.

Bugun 1 haftadir kullandigim telefonumda bir durum farkettim.
Arka kapakta kalan parmak izlerimi silerken farkettim ki ornek fotografta isaretli olan alani silerken bir ses geliyor.
Inceleyince anladim ki isaretli alana bir baski oldugunda arka kapak cok az da olsa iceri dogru cokerek "tik" sesi cikariyor.
Kapagi kontrol ettim. Disa dogru bir cikinti yok. Cihazin o kisminin ici az da olsa bos oldugu icin milimlik bir ice cokus yasiyor olabilir mi zira gozle bi ice cokme gormesem de sesi net olarak duyuyorum.
Sizde de ayni durum var mi? Bu cihazin genel durumu mu benim cihazimda mi sorun var?
Deneyip bilgi verirseniz sevinirim.
Ona gore musteri hizmetleri ile iletisime geceyim.

image

Resolved!
18 Comments
Ataman
Active Level 1
Galaxy M

Haberim yoktu bundan. Cihazımız servisteyken bize geçici cihaz mı sağlıyorlar yani?

MeHmEt99
Expert Level 5
Galaxy M
istersen veriyorlar
Ataman
Active Level 1
Galaxy M

Teşekkürler. Bu konu çözüme ulaştı ama bir gün ihtiyacım olursa yardımcı olur bu bilgi. Diğer bilgiler için de teşekkürler. İyi geceler.

Solution
WhcYunus
Active Level 8
Galaxy M
Şuanda kontrol ettim ve evet bende de var, sorun olmaz bence
WhcYunus
Active Level 8
Galaxy M
İlk defa farkettim ve telefonu da yere veya sert bir yere hiç vurmadım sanırım fabrika çıkışlı bu şekilde
0 Likes
Ataman
Active Level 1
Galaxy M

Evet ben de hiç düşürmedim ya da yere vurmadım lakin fotoğrafta işaretli alana biraz baskı uygulayınca "tık" sesi geliyor. Başka bir yerinde bu esneme ve ses yok. Gözle görülür bir çıkıntı ya da gözle görülür bir içeri çökme yok lakin esneme oluyor. Benim tahminim cihazın o kısmında bir boşluk var bundan kaynaklanıyor. Sizde de durum aynı olduğuna göre fabrikasyon olarak bırakılmış diğer arkadaş da kırılmalara karşı esneme dayanıklılığı olması için yapıldığı bilgisini verdi.

Ataman
Active Level 1
Galaxy M

Teşekkür ederim kontrol ettiğiniz için. Aynı durum sizde de varsa fabrikasyon bir durum diye düşünüyorum.

WhcYunus
Active Level 8
Galaxy M
Valla benim de içime su serpildi, daha sonradan farketseydim içim içimi yerdi galiba
MeHmEt99
Expert Level 5
Galaxy M
Dostum sorun yok