cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy M53 5G kıyaslama listesi MediaTek Dimensity900 yonga setini ortaya koyuyo

(Topic created on: 03-09-2022 02:58 PM)
161 Views
RecepF
Expert Level 5
Options
Galaxy M

Samsung'un 2022 için yenilemesi gereken çok sayıda orta ve giriş seviyesi akıllı telefonu var. Galaxy M serisi önemli. Fiyat yelpazesinin alt ucunda rekabet ederek Samsung'un Çinli OEM'lerin saldırılarına karşı koymasını sağlıyor.

 
Şirket, Galaxy M52 5G' nin halefi üzerinde çalışıyor. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, Galaxy M53 5G olarak piyasaya sürülecek. Yakışıklı şimdi, Samsung'un kendisi için seçtiği işlemciyi ortaya koyduğu bir kıyaslama listesinde yer aldı.
 
Samsung, Galaxy M53 5G için Qualcomm yerine MediaTek'i seçti
Bazılarınız Galaxy M52 5G'nin Qualcomm Snapdragon 778G yonga setini kullandığını hatırlayacaktır . Yonga setinin iyi bir performans sunduğundan Galaxy M52 5G incelememizde bahsetmiştik . Uygulamalar hızlı açılır, animasyonlar sorunsuzdur ve uygulamalar arasında geçiş yaparken çok az veya hiç gecikme olmaz. Hatta çoğu oyunu sorunsuz bir şekilde çalıştırabilir.
 
Doğal olarak, cihazın halefinden benzer bir performans seviyesi beklerdik. Galaxy M53 5G için Geekbench listesi, MediaTek Dimensity 900 yonga seti ile geleceğini ortaya koyuyor. Bu yüzden performansta büyük bir gelişme beklemeyin ve performansın öncekiyle karşılaştırılabilir olmasını umalım.
 
Şu anda cihaz hakkında daha fazla ayrıntı yok. Yerini aldığı telefonla pek çok benzerliğe sahip olmasını bekleyebiliriz. Bildiğimiz şey, cihazın şu anda Hindistan'da test edilmekte olduğu. Ayrıca Avrupa genelindeki pazarlarda da piyasaya sürüleceğini duyuyoruz.
 
 
image
 
 
 
 
0 Comments