cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Galaxy M52 Spigen Kılıf

(Topic created on: 11-09-2022 03:07 PM)
50 Views
ahmettughanM52
Active Level 6
Options
Galaxy M

Spigen'in Rugged Armor modelini çok seviyorum ama benim telefonuma hiç bulamadım. Sanırım üretimi yok ama neden anlamadım. Onun yerine Spigen'in Liquid Air Matte Black modeli var. Kullananlar veya bilgi sahibi olanlar kısaca bilgi verebilir mi veya tavsiye eder misiniz?

7 Comments
Galaxy M
Amazon a bak
Galaxy M
Baktım, birde aynı markanın Ultra Hybrid modelini gördüm telefonuma. Fakat o da Türkiye'deki stokları bitmiş ve Amazon veya Hepsiburada Yurtdışı gibi yerlerde de satışta değil😅
Galaxy M
Ben bir sipariş vermiştim..10 günde geliyor ama 40 TL falan ithalat ücreti ekleniyor
Galaxy M
Evet ya yurt dışılarda ciddi bir fiyatta veriyoruz. Gümrük parası diyordu sanırım. Ali express te de var.
Solution
Galaxy M
Merhaba ben hep spigenin kılıflarını tercih ederim fakat hibrit modelini hiç kullanmadım. Hibrit olanlar bana biraz kaba geliyor. Lakin silikon olan modelini kullanıyorum ve görüntüsünden hissiyatından falan kaliteli olduğunu anlayabiliyorsun. Klasik piyasada olan silikon kılıflar gibi değil çok kaliteli. Fakat benim telefon m52 değil başka model. Zaten spigen kılıflarının malzemesi aynı olduğu için size bir fikir olsun istedim. (kol saatim ve kulaklığımın kılıflarıda spigen marka)
Galaxy M
Anladım sanırım silikon dediğiniz benim dediğim. Siyah renk, dokusu dediğiniz gibi çok farklı gerçekten. Sadece ve hoş.
Galaxy M
Evet liquit air matte olandan bahsettim