cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy M52 Galeri sorunu Geçici Çözüm

(Topic created on: 03-20-2022 03:32 PM)
372 Views
RecepF
Expert Level 5
Options
Galaxy M

Sadece birkaç gün önce Samsung Galaxy M52 kullanıcıları Hindistan'da Şubat 2022 Android güvenlik yaması güncellemesini aldı, güncelleme cihazınızın güvenliği ve kararlılığı ile birlikte geliyor. Ancak, kurduktan hemen sonra kullanıcılar, WhatsApp'ta Galeri'yi kullanırken sorun yaşadıklarından şikayet etmeye başladılar.

Galaxy M52 için Şubat güvenlik güncellemesini yükledikten sonra, WhatsApp'a indirilen resimler, videolar ve belgeler, Galler'de beyaz simgelerle gösteriliyor. Bu arada WhatApp içerikleri Samsung Galerisi'nde görünmüyor.

image

image

Denenecek Çözümler

Google Fotoğraflar'a geçin:
👇
Bazı nedenlerden dolayı, Samsung Gallery'yi kullanarak resimlerinize veya videolarınıza göz atamazsınız veya Google'da Dosyalar ile klasörleri görüntüleyemezsiniz. Bazı kullanıcılar, videoları ve fotoğrafları görüntülemek için Samsung Galeri'den Google Fotoğraflar'a geçmek için çözümlerini yayınladılar.

Veri temizleme
👇
Samsung Gallery verilerini temizledikten sonra bir kez deneyin

Sorununuzu çözmek için yukarıda belirtilen çözüm deneyin, Samsung bu sorun için kararlı bir çözüm yayınlamadı. Şirket, bu sorunu yaklaşan güncellemede çözebilir, o zamana kadar Google fotoğraflarını kullanınız.

Birde bu uygulama üzerinden hata raporu gönderin

2 Comments
Galaxy M
Güzel bir bilgilendirme olmuş kardeşim emeğine sağlık bu durumu sorunu olan birçok kullanıcı için iyi oldu
utopya
Beginner Level 2
Galaxy M
Ben şöyle çözdüm. Uygulamalara girdim galeriye tıkladım,depolamadaki tüm verileri sildim, sonra ana ekrandan galeri uygulamasını kaldırdım. Gozum görmesin diye. :) Google playden "Google galeri go" uygulamasını indirdim,kurdum. Aslanlar gibi. Tüm WhatsApp fotoları geldi,sil taşı ne istersen yap. Yani samsung un galeri programını kullanmanız gerekmiyor. Google galeri daha kullanışlı.