cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Galaxy M52 5G whatsapp galeri sorunu

(Topic created on: 03-07-2022 08:43 AM)
2485 Views
peks
Active Level 1
Options
Galaxy M

Galaxy M52 5G telefonumda whatsapptan gelen görsel ve video mesajlari gayet normal sorunsuz bir bicimde galerime kaydolurken bir sure once butun fotograflarim galerimde bozuk gorunmeye basladi ve ne acilabiliyorlar ne de silinebiliyorlar. instagram uzerinden story ya da post atacağım zaman vu fotograflari instagram uzerinden gorebiliyorum fakat galerimde boyle hatali ve bozuklar.

image

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Merhaba
Durumun uzaktan erişimi ile kontrol edilmesi gerekiyor Samsung Müşteri hizmetlerini arayıp bu konu hakkında uzaktan erişim talebi oluşturmanız gerekiyor cihazınızın Kontrol edilmesi için
444 77 11

View solution in context

10 Comments
Galaxy M
Hafıza temizleme programları önizlemeleri siliyor.
Galaxy M
Yazılım güncellemesi için uzaktan yardım isteyebilirsiniz. Samsung Türkiye ekibi yardımcı oluyor.
peks
Active Level 1
Galaxy M
merhaba, yakin zamanda gelen bir guncellemeden sonra meydana geldi bu durum tahminimce, yetkili ekiple iletişime geçeceğim yanitiniz icin cok teşekkürler
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Merhaba
Durumun uzaktan erişimi ile kontrol edilmesi gerekiyor Samsung Müşteri hizmetlerini arayıp bu konu hakkında uzaktan erişim talebi oluşturmanız gerekiyor cihazınızın Kontrol edilmesi için
444 77 11
peks
Active Level 1
Galaxy M
çok teşekkür ederim numarayı arayacagim, yakin zamanda cihaza gelen bir guncelleme sonrasi ortaya cikti sorun sanirim, tekrar teşekkürler
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Ne demek Önemli değil rica ederim
0 Likes
Galaxy M
Bu arada M52'nin fotoğraf kalitesine hayran kaldım. S20 FE'dan daha kaliteli.
peks
Active Level 1
Galaxy M
s20 FE inceleme şansım olmadı fakat m52 cihazimdan gercekten cok memnunum. nispeten uygun fiyata cok iyi performansli bir telefon
Galaxy M
Android 11 Android 12'dsn daha kaliteli ve daha stabil çalışıyormuş diyorlar bilginiz olsun çoğu kişi Android 11'e geri döndüklerini belirmiş forumun Galaxy S kategorisinde.