cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Galaxy M51 Samsung Cloud Problemi

(Topic created on: 01-03-2021 11:38 PM)
384 Views
modexl
Active Level 4
Options
Galaxy M

Arkadaşlar merhabalar. Uzun zamandır bu soruna bi çözüm arıyorum ama bulamıyorum. Cihaz galeri eşitleme özelliğini desteklemiyor. Samsung cloudumda kalan 10gb lik galeri dosyasını ne one drive a taşıyabiliyorum ne de indirmek için bi seçenek sunuluyor. Gerçekten her yolu denedim. 

Samsung Cloud uygulaması daha fazla bölümünde ne indirme ne de onedrive a taşıma bölümi var. Lütfen birisi yardımcı olsun benim için çok önemli.
image

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
User0000002
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba Emirhansahbaz,

Ben Lacivert, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Durumun, uzaktan erişim ile kontrol edilmesi gerekiyor. Uzaktan erişim işlemi için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

5 Comments
XdaDevelopers
Expert Level 3
Galaxy M
internet üzerinden denedinizmi samsung cloud
modexl
Active Level 4
Galaxy M
evet denedim ama data indirme kısmını bulamadım
XdaDevelopers
Expert Level 3
Galaxy M
var oralarda biraz karıştır
modexl
Active Level 4
Galaxy M
bilgisayar, telefon tarayıcıları, telefon uygulaması dahil hepsini denedim. ne onedrive a geçme seçeneği ne de indirme seçeneği vardı. çok üzüldüm bu duruma. acaba bi çözümü var mıdır çok merak ediyorum 😞
Solution
User0000002
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba Emirhansahbaz,

Ben Lacivert, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Durumun, uzaktan erişim ile kontrol edilmesi gerekiyor. Uzaktan erişim işlemi için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler.
MOD