cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy M51 ısınma ve oyun performansı

(Topic created on: 09-06-2021 01:26 PM)
141 Views
Aliurunx
Active Level 3
Options
Galaxy M

Merhaba Mobile legends oynuyorum 1 mac 15 dk sürüyor 15dk süre sonunda telefon 44 derece kadar isiniyor ve buna bagli olarak 60 fps oynadığım oyun 40-35 fpse kadar düşüyor telefon ısınınca parlaklik da oto düşüyor sona kadar getiriyorum yukeslmiyor hiçbir şekilde rica ediyorum oto cevap vermeyin. Kabul etmiyorum oto cevaplarınızi sistem oto cevap verirse aynı gönderiyi bir daha açicam. Ve bir daha bir daha. Bu durumdan son 6 aydır muzdaribim. 

9 Comments
Galaxy M
M51 kullanıyorum Bnde o oyunu oynuyordum bir aralar ama FPS düşüklüğü nadiren olurdu, sıcaklık ta Max 42-43 olurdu parlaklığın da düştüğünü hatırlamıyorum
Aliurunx
Active Level 3
Galaxy M
Cevabin için teşekkür ederim diğer arkadaşların yorumlarinida bekliyorum
0 Likes
01a65
Expert Level 2
Galaxy M
Merhaba
Cihazınızın incelenebilmesi için Samsung members uygulaması üzerinden hata raporu gönderin uyu buldu ama uygulamalar ekranına gelin Samsung members uygulamasını bulun ve tıklayın girin en altta sağ köşede yer alan maviköşe tıklayın çıkan seçenekleri içerisinde hata raporları yazan yazı seçeneğine tıklayın gelen sayfa içerisinden cihaz ısınması veya aşırı ısınma seçeneğine tıklayın gelen sayfa içerisine de bütün soru ve sorunlarınızı detaylı bir şekilde yazın kişisel Bilgilerinizi girmeyin sistem kaydı verileri gönder yazan yazı seçeneğini açık halde tutun sorununuzun saklanı seçin ve hata raporunu gönderin rapor tamamen gönderilene kadar birkaç dakika bekleyin arka planda kayıt oluşturulurken Samsung members uygulamasını kapatmayın ve uygulamadan çıkmayın yetkililer cihazınızı inceledikten sonra mümkün olan en kısa zaman içerisinde sizlere bir geri dönüş sağlayacaklardır
Not
Cihazınız ısındığı zaman oynamış olduğunuz oyunda FPS düşüşleri olması normaldir cihaz ısındığı zaman yavaşlar ve performansta azalma olur ve FPS düşüşleri yaşanır oyunda Bu gayet normaldir
Not
Cihazınıza ağır biri oyun uygulama veya dosya yüklemeyi niz cihazınızın performansını uygun şekilde olarak oyun uygulama dosya gibi şeyler yükleyiniz cihazınızı fazla yoracak şeyler yüklemeyin iz
Not
Google Play Store uygulaması ve Galaxy Store uygulamalarından cihazınızda yüklü olan bütün uygulamalarında güncellemelerini mutlaka yapın
Not
Cihazınızı en son yazılım ile kullanın yazılım güncellemelerini kontrol etmek için ve kurup yüklemek için şu işlemleri yapın uygulamalar ekranına gelin ayarlar uygulamasını bulun ve tıklayın girin yazılım güncelleme son güncelleme Bu yazı seçeneğini bulun ve tıklayın çıkan sayfa içerisinden en yukarıda yer alan indir ve yükle yazan yazı seçeneğine tıklayın cihaz otomatik iman yazılım güncellemelerini denetleyecek tir yazılım güncellemesi olursa oradaki gerekli adımları uygulayarak güncellemeyi yükleyin ve kurun şarjı nızın en az %50 veya üzeri olması gerekeceğini de unutmayın
Aliurunx
Active Level 3
Galaxy M
Merhaba yanlış anlamayan attığınız bu mesajin bana gram yararı yok bu saydiklarinizin hepsi yapılmış bu tarz MOD mesajları istemiyorum teşekkür ederim.
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy M
Aynen katılıyorum ! @ahmet_turgut
NapaanBeaaa
Active Level 9
Galaxy M
Muhtemelen 6 ay önce gelen bir güncelleme sonucu bu olay başladı, çok sinir bozucu bir durum. Güncelleme mi baltalama mı belli değil. Öyleki oyun çok ağır yük gerektirmiyor.

Servise göndersen sorun yok diye geri gönderirler,
Tek çare bir düzeltme güncellemesinin yayınlanması. Bunun için şikayetini belirten bir dilekçe yazsan faydalı olabilir.

Gelelim önerilerime, iş görebilir.

1. Oyun grafik ve performansını en düşük seviyeye getir. (Akıcı) Isınma muhtemelen kalkar.

2.Fanlı oyun konsolu var telefonun arkasına takılıyor, ısınmasını önlersen kasma yapmaz/yapmayabilir.

3. Üst üste giriyorsan her el sonrası 3 dk mola verirsen performans değişir.
Mllb oynarken ekran en az 2_3 saat sürekli açık kalıyor çünkü.

Bu dediklerim hep kaliteden ödün vererek yapabileceğin şeyler. Kesin çözüm yolu düzeltme güncellemesidir.
Aliurunx
Active Level 3
Galaxy M
Cevabın için çok teşekkür ederim çok samimi ve işe yarar (MOD)suz bir cevap 😇
MUSTAFA325F
Expert Level 1
Galaxy M
Knk ben de 1 aydır mlbb oynuyorum 43 oluyor ama 60 fps hep işlemci kaynaklı Bi sorun ısınınca bende fps düşmüyor 44 ü de gördüm ama düşmüyor
Aliurunx
Active Level 3
Galaxy M
Game booster vs. Kullaniyormusun veya oyun eklentileri ve telefon ısınınca parlaklk oto dusuyor mu
0 Likes