cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy M44 satışa sunuldu🤩

(Topic created on: 11-14-2023 12:33 PM)
86 Views
ATÇ_Galaxy
Expert Level 1
Options
Galaxy M

Selamlar Members Ailesi👋

Önceki yayınladığım konuda size A serisi hakkında yayınlama yapacağımı söylemiştim. Fakat şuan acil bir haber yapmam gerekiyor. Yorumlarınızı bekliyorum😊. O zaman başlayalım👇

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, yeni akıllı telefonu Galaxy M44 modelini piyasaya sürdü. Detaylar haberde.

 
image
 
Samsung bir süredir yeni akıllı telefonu olacak olan Galaxy M44 üzerinde çalışıyordu. Geldiğimiz noktada bugün akıllı telefon Güney Kore pazarında satışa sunuldu. Detaylara bakalım.
 
Tasarım tarafında akıllı telefon Samsung’un bu sene fazlasıyla benimsediği bir tasarım diline sahip. Arka kapakta sol üst tarafta alt alta sıralanmış bir üçlü kamera dizilimi görüyoruz. Bu kamera diziliminin yanında ise LED flaş bulunuyor.
 
image
 

Galaxy M44 neler sunuyor?

Akıllı telefon 6.58 inç büyüklüğünde bir ekran ile birlikte geliyor. Bu ekran 120 hz ekran yenileme hızını destekler nitelikte. Ekran paneli tarafında ise akıllı telefon IPS LCD bir ekran paneline sahip.

Galaxy M44, kaputun altında Snapdragon 888 yonga seti ile birlikte geliyor. Bu yonga seti ilk çıktığında ısınma problemleri ile anılan bir yonga setiydi. Snapdragon 888 yonga setine 6 GB RAM ve 128 GB dahili depolama eşlik ediyor. Akıllı telefon 25W kablolu şarj hızına sahip 5000 mAh büyüklüğünde bir bataryadan alıyor.

 
image
 

Kamera tarafında ise Galaxy M44 üçlü bir arka kamera kurulumu ile birlikte geliyor. Bu arka kamera kurulumunda bizleri OIS destekli 50 MP çözünürlüğünde bir ana kamera karşılıyor. Bu ana kameraya 8 MP çözünürlüğünde ultra geniş açılı kamera ve 2 MP çözünürlüğünde derinlik kamerası eşlik ediyor. Galaxy M44 ön tarafta selfieler ve görüntülü aramalar için 13 MP çözünürlüğünde bir ön kameraya da sahip.

Galaxy M44 bir alt modeli: Galaxy M34 5G

Akıllı telefon Full HD+ çözünürlükte bir ekran ile birlikte geliyor. Bu ekran 120 hz ekran yenileme hızını destekliyor. 6.5 inç büyüklüğündeki bu ekran Gorilla Glass 5 ile korunuyor. Ekran paneli tarafında ise AMOLED bir ekran paneli tercih edilmiş.

Galaxy M34 5G, kaputun altında Samsung’un Exynos 1280 yonga seti ile birlikte geliyor. Bu yonga setine 8 GB RAM ve 128 GB dahili depolama eşlik ediyor. Bunun haricinde akıllı telefon 6 GB RAM ve 128 GB dahili depolamaya sahip bir varyasyonu daha bulunuyor. Exynos 1280 yonga seti gücünü 25W kablolu şarj hızına sahip 6000 mAh büyüklüğündeki bir bataryadan alıyor. 25W şarj hızı 6000 mAh büyüklüğündeki bir batarya için oldukça yetersiz görünüyor.

 
image
 

Kamera tarafında ise Galaxy M34 5G üçlü bir arka kamera kurulumu ile birlikte geliyor. Bu arka kamera kurulumunda bizleri OIS destekli 50 MP çözünürlüğünde bir ana kamera karşılıyor. Bu ana kameraya 8 MP çözünürlüğünde ultra geniş açılı kamera ve 2 MP çözünürlüğünde derinlik kamerası eşlik ediyor. Galaxy M34 5G ön tarafta selfieler ve görüntülü aramalar için 12 MP çözünürlüğünde bir ön kameraya da sahip.

Galaxy M34 5G üç farklı renk seçeneği ile birlikte geliyor:

  • Prizma Gümüş
  • Geceyarısı Mavi
  • Şelale Mavi
image
 
Teşekkürler
8 Comments
A13Samsun
Active Level 6
Galaxy M
Fiyat Bilgisi Vermemişsin Kral.
ATÇ_Galaxy
Expert Level 1
Galaxy M
Şuan sadece Kore'de olduğu için fiyat bilgisi elimize ulaşmış değil. En kısa zamanda size fiyat ile ilgili bilgilendirme yapacağım.
MEHMET58
Active Level 10
Galaxy M
tr'ye gelmez m34 daha temmuz sonu sürüldü piyasaya
_S_Y_B_
Active Level 8
Galaxy M
V damla çentik olmamış U koyabilirlerdi en kötü 🙂 onun dışında güzel telefon
samsungM145G
Active Level 6
Galaxy M
V damla çentik daha güzel
_S_Y_B_
Active Level 8
Galaxy M
Bence U daha iyi çünkü daha az yer kaplıyor ekranda
MEHMET58
Active Level 10
Galaxy M
fp olmaz o fiyata işlemci hariç gerisi işe yaramaz oıs yok mono hoparlör pls ekran bluetooth 5.2 su toza dayanıklı değil
Bursalı
Active Level 2
Galaxy M
Snapdragon 888 Exynos 2100 İle Aynı Bir İşlemci Tamamen Aynı O Yüzden Yine Batarya Ve Isınma Sorunları Gündeme Gelicektir Bu Modeldede 😄