iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 

Orijinal konu:

Galaxy M31s ve Galaxy M51,

(Konunun oluşturulma tarihi: 05-26-2021 11:46 AM)
Recep
Expert Level 2
Seçenekler
Galaxy M

Mayıs güvenlik güncellemesini alacak

 
Samsung , güncellemenin Quick Share özelliğini Brezilya'daki Galaxy M51'e getirdiğini söylüyor, ancak bu, One UI 2.1 veya sonraki sürümünü çalıştıran herhangi bir akıllı telefonun bir parçası olan standart bir özellik olsa da. Belki de Brezilya modellerinde herhangi bir nedenle bu özellik yoktu, ancak güncellemenin son zamanlarda diğer birçok Galaxy telefonunda da kullanıma sunulan bu Hızlı Paylaşım iyileştirmelerini getirmesi daha olası .
 
Galaxy M51 güncellemesi ayrıca Google RCS için destek sağlar ve işlevlerin genel kararlılığını iyileştirir. Samsung, Brezilya hükümeti tarafından 2020 yılında yürürlüğe giren yeni kişisel veri koruma yasasını da uyguladı. Adını Lei Geral de Proteção de Dados(LGPD), yeni yasa Brezilya'nın Avrupa Birliği'nin GDPR düzenlemesinin bir sürümüdür ve "şu anda hem çevrimiçi hem de çevrimdışı olarak kişisel verileri yöneten 40'tan fazla farklı yasayı belirli düzenlemelerin yerini alarak ve diğerlerini tamamlayarak birleştirmeye çalışır."
Galaxy M31s güncellemesine gelince, telefona getirdiği değişiklikler, daha fazla pazar onu almaya başlar başlamaz ortaya çıkmalı. 
0 Yorum