cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Galaxy M30s Knox

(Topic created on: 12-26-2019 05:40 PM)
277 Views
zettacyx
Active Level 1
Options
Galaxy M

Merhaba. Knox'u indirebilir miyim acaba? Telefonda yüklü değil veya ben bulamadım. Knox'un sitesine baktiğımda cihazımın desteklendiğini görüyorum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler. Bu arada cihaz modelim SM-M307FN

0 Likes

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
User0000003
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba zettacyx,

Ben Eflatun.Samsung Forum moderetörüyüm.

Öncelikle sorduğunuz bu soru ile foruma yaptığınız katkılarınızdan dolayı çok teşekkür ederim.

İlk olarak, Knox durumunu ele alacak olursak, Knox için yüklenebilecek herhangi bir alan bulunmamaktadır. everythingsamsungpro'nun da belirtiği üzere arka planda cihazın korunmasını, güvenliğini sağlayan bir sistemdir.

İkinci olarak, M30s modelinde güvenli klasör seçeneği mevcut değildir.

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

0 Likes
6 Comments
FranKx
Active Level 4
Galaxy M
merhaba knox sayaci samsung cihazlarin icin de bulunmakta knox sayaci her cihaz da var olmaktadir not; cihaz rootlanir sa knox sayaci devre disi kalir mobil banka uygulamalari acilmaz
0 Likes
zettacyx
Active Level 1
Galaxy M
cihazı sıfır aldım. rootlamadım. root checker dan da kontrol ettim rootsuz olduğunu. bir de nerde bu knox. herhangi uygulaması veya varlığına dair iz bulabilir miyim
0 Likes
Galaxy M
knoxun uygulama hali yoktur maalesef.guvenli klasör samsung health samsung pass gibi ciddi bilgi içeren uygulamaları korumakla yükümlüdür.
zettacyx
Active Level 1
Galaxy M
telefonumda güvenli klasör de yok? neden acaba bir bilginiz,var mı
0 Likes
Galaxy M
ayarlarda arama yerine güvenli klasör yazdığınızda hicbir şey cikmiyor mu?
0 Likes
Solution
User0000003
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba zettacyx,

Ben Eflatun.Samsung Forum moderetörüyüm.

Öncelikle sorduğunuz bu soru ile foruma yaptığınız katkılarınızdan dolayı çok teşekkür ederim.

İlk olarak, Knox durumunu ele alacak olursak, Knox için yüklenebilecek herhangi bir alan bulunmamaktadır. everythingsamsungpro'nun da belirtiği üzere arka planda cihazın korunmasını, güvenliğini sağlayan bir sistemdir.

İkinci olarak, M30s modelinde güvenli klasör seçeneği mevcut değildir.

Teşekkürler.

MOD

0 Likes