cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Galaxy M20 modeline neden Android 11 gelmeyecek?

(Topic created on: 04-02-2021 04:03 PM)
490 Views
YektaGndz
Active Level 3
Options
Galaxy M

İnternetten bakıyorum samsung un hangi modellerine Andoid 11 güncellemesi gelecek diye. Galaxy m11 var m21 var m30s var m31 var ama m20 yok. Neden yani? Anlamış değilim. Tamam 2 büyük güncelleme almış olabilir ama kaldırabilecek potansiyel varken neden gelmiyor? 

Ben güncelleme meraklısı değilim ama gelmesinden yanayım. Ve tabiki merak ediyorum. Neden ? 
#samsung 
7 Comments
MEHMET58
Active Level 10
Galaxy M
2 büyük güncelleme aldı ise daha almaz maalesef a serisi için 3 e çktı güncelleme m serisi için 2 halen
0 Likes
livingtodie
Active Level 8
Galaxy M
Samsung 2019 ve sonrasında çıkan en üst seviye telefonlarına, tabletlerine ve güçlü A model telefonlara 3 yıl android sürümü güncellemesi vermektedir. Diğer tüm cihazlar 2 tane android güncellemesi alıyor. Yani cihazınız Android 8 ile çıktı ve 2 büyük güncellemesini aldı. Bu yüzden gelmeyecektir.
0 Likes
Alipasa1278
Active Level 5
Galaxy M
Evet Telefondaki En Ama En Sinir Bozucu Durum, Sizde Birde Şu Oluyor Mu : Konuşmanız Bitti, Konuşmayı Kapatacaksınız Ama Basıyorsunuz Donuyor Bi Kac Kere Daha Basmak Gerekiyor Kırmızı Butona..
YektaGndz
Active Level 3
Galaxy M
Hayır en güncel sürümü kullanıyorum tüm uygulamalarımda güncel. Bende böyle bir sorun yok. Isterseniz fabrika ayarlarına bi alın
0 Likes
BurakTABa7
Active Level 8
Galaxy M
Android 9 ile geleydi alırdı

Ama 8.1 ile geldi
0 Likes
melisaa06
Active Level 8
Galaxy M
Olsun kral güzel cihaz a30 aynî herşeyi güçlü cihazlar
0 Likes
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba YektaGndz,

Eğer telefonunuz, en az 2 kez güncelleme aldıysa ve bir sonraki sürüm testlerinde, performans açısından beklenen seviyeyi göstermediyse, güncelleme almayabilir. Güncellemeler ile ilgili birçok sorunun yanıtına, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

http://www.guncelmiyiz.com/sss

Sizlerden gelen talepleri, her zaman iletmekteyiz. Talebinizi, ilgili birimlerimize iletiyoruz. Bu gibi taleplerinizi siz de Samsung Members uygulamamızdan, aşağıdaki yönergeleri takip ederek "öneriler" bölümünden, bize doğrudan iletebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD

0 Likes