cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy M12 sorunu

(Topic created on: 07-16-2022 12:51 AM)
125 Views
Note4_M12_Kullanıcı
Expert Level 5
Options
Galaxy M

Kamera 48 mp ama sadece fotograf için kullanılıyor!Video moduna alınca 5 mp ile çekim yapıyor!İşlemcisi 4K vd 60p desteklemesine rağmen yazılımla cihaza verilmemiş ama uygulama ile halletim.Klawyenin gazarkdn(yazaken) saçmalaması da ayrı bir sorun!48 mp ile video da çekebilmek isterdim ki 10 sene önce aldığım note 4 cihazımın kamerasının yanına bile yaklaşamıyor!Özetle uçak hızında ve teknolojisi olan bir cihazı yazılımla tosba hızı ve özelliğine düşürmek dolandırıcılıktan baska bir şey değil!Böyle bir cihaza akıllı kılıf ve özelliği de olmaması ayrı bir eksiklik ki 10 sene önceki cihazlarda bile var!Bildirim ışığı bile yok!Aldığım güne lanet olsun,hakkımı helâl etmiyorum!

1 Comment
Çoruh
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba ordulu88,

Cihazınızda yaşanan sorunları incelememiz için, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes