cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy M11 için Android 12 tabanlı One UI 4 güncellemesi Vietnam'da yayınlandı.

(Topic created on: 07-02-2022 01:40 PM)
660 Views
ÖmerA32
Expert Level 5
Options
Galaxy M

image

M115FXXU3CVF6/M115FOXM3CVF6/M115FXXU3CVF6 kodları ile toplamda 27 test alarak Android 12 güncellemesini Vietnam'da aldı. Umarım Türkiye'de yayınlanması çok sürmez, kullanıcılarına (ve bana 😂) hayırlı olsun 🙂

Bu güncelleme dün yayınlandı, gönderi açmıştım ancak moderatörler çok sağolsunlar taşımışlardı.😑
Bu yüzden tekrar açıyorum çünkü onca güncelleme testini paylaştıktan sonra sonucunun profilimde olmaması benim için çok sinir bozucuydu. Yine taşınırsa yine açacağım.

Dün gece Vietnam ROM'una geçtim. Android 12'yi kurdum. Ve gerçek anlamda memnun kaldım. Çok özellik olmasada performans çok iyileştirilmiş, pili bilmiyorum çok test edemedim. Ancak stabil ve iyi bir güncelleme olmuş, gerçekten sevdim. Şu a n l ı k bir sorunu yok, umarım da olmaz.

33 Comments
ÖmerA32
Expert Level 5
Galaxy M
😂😂😂
A11ümıt
Active Level 10
Galaxy M
Sence a11 12 güncellemesi nezamana gelir
ÖmerA32
Expert Level 5
Galaxy M
A11 yurt dışında kesin bence Temmuz ya da Ağustos da alır ama Türkiye'yi bilemiyorum, Samsung'a belli olmuyor Bi bakmışsın yarın almış bi bakmışsın 1 ay geçmiş alamamış ne desem yalan olur açıkçası, benim kendi tahminim böyle sadece
Tolga67
Expert Level 5
Galaxy M
Hayırlısı olsun kardeşim senin adına çok sevindim umarım beklediğin gibi dilediğiniz gibi bir güncelleme olmuştur 🤗😊