cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy M11 için Android 12 tabanlı One UI 4 güncellemesi Vietnam'da yayınlandı.

(Topic created on: 07-02-2022 01:40 PM)
652 Views
ÖmerA32
Expert Level 5
Options
Galaxy M

image

M115FXXU3CVF6/M115FOXM3CVF6/M115FXXU3CVF6 kodları ile toplamda 27 test alarak Android 12 güncellemesini Vietnam'da aldı. Umarım Türkiye'de yayınlanması çok sürmez, kullanıcılarına (ve bana 😂) hayırlı olsun 🙂

Bu güncelleme dün yayınlandı, gönderi açmıştım ancak moderatörler çok sağolsunlar taşımışlardı.😑
Bu yüzden tekrar açıyorum çünkü onca güncelleme testini paylaştıktan sonra sonucunun profilimde olmaması benim için çok sinir bozucuydu. Yine taşınırsa yine açacağım.

Dün gece Vietnam ROM'una geçtim. Android 12'yi kurdum. Ve gerçek anlamda memnun kaldım. Çok özellik olmasada performans çok iyileştirilmiş, pili bilmiyorum çok test edemedim. Ancak stabil ve iyi bir güncelleme olmuş, gerçekten sevdim. Şu a n l ı k bir sorunu yok, umarım da olmaz.

ÖmerA32
Expert Level 5
Galaxy M
Güncellemelerin dağıtılmasını planlayan bir Samsung yetkilisine benzediğimi düşünmüyorum, cihazın çok iyi ya 11 de de kullanabilirsin 2-3 hafta sabret gelir.

Bir hayırlı olsun demek yerine dediğiniz şey ne diyeyim 😐

İnşallah Eylül de alırsınız 😑
UserEdited175
Active Level 7
Galaxy M
Hayırlı olsun demek batmıyor? Ayrıca bunu Samsung bilir knk, neden bize soruyorsun?
ÖmerA32
Expert Level 5
Galaxy M
Aynen zaten bi vietnamda aldı başka bir yerde de değil yani 🥲
ILoveCats_
Expert Level 5
Galaxy M
Şükür almaya başladı Android 12yi😄
Umatım Türkiye'de de yayınlanır diyelim uzun sürmez dağıtılmaya başlandıysa 😅
ÖmerA32
Expert Level 5
Galaxy M
Bence ağustosa kalır ama ağustos da yayınlanır ağustos başında, ama Samsung'a belli olmuyor Android 11'de Türkiye'de vietnamdan 15 gün sonra falan almıştı, yine öyle olursa Temmuz ortalarında yayınlanabilir 🙂

Temmuz sonlarında da alabilir ama Samsung'a belli olmuyor 🙂
ILoveCats_
Expert Level 5
Galaxy M
Aynen Samsung'un işi belli olmaz ama yine de hayırlı olsun diyelim😅
ÖmerA32
Expert Level 5
Galaxy M
Teşekkürler 😂 😂
Maalesef 🥲😂
ILoveCats_
Expert Level 5