cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy M11 için Android 12 tabanlı One UI 4 güncellemesi Vietnam'da yayınlandı.

(Topic created on: 07-02-2022 01:40 PM)
658 Views
ÖmerA32
Expert Level 5
Options
Galaxy M

image

M115FXXU3CVF6/M115FOXM3CVF6/M115FXXU3CVF6 kodları ile toplamda 27 test alarak Android 12 güncellemesini Vietnam'da aldı. Umarım Türkiye'de yayınlanması çok sürmez, kullanıcılarına (ve bana 😂) hayırlı olsun 🙂

Bu güncelleme dün yayınlandı, gönderi açmıştım ancak moderatörler çok sağolsunlar taşımışlardı.😑
Bu yüzden tekrar açıyorum çünkü onca güncelleme testini paylaştıktan sonra sonucunun profilimde olmaması benim için çok sinir bozucuydu. Yine taşınırsa yine açacağım.

Dün gece Vietnam ROM'una geçtim. Android 12'yi kurdum. Ve gerçek anlamda memnun kaldım. Çok özellik olmasada performans çok iyileştirilmiş, pili bilmiyorum çok test edemedim. Ancak stabil ve iyi bir güncelleme olmuş, gerçekten sevdim. Şu a n l ı k bir sorunu yok, umarım da olmaz.

Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Inşallah bozulmaz

Umarım 4 Gb ram veririler cihaz normal kullanımda yaklaşık 300-400mb arası boş ram kalıyor ve bu durum çok sıkıntıya sokuyor
ÖmerA32
Expert Level 5
Galaxy M
PC var ise setedit ile 4 yaparsın çok sıkıntı olmayabilir yoksa eğer umarım verirler, ama bence A11 4 GB de alabilir çünkü 4 GB almazsa RAM Plus ayarlama yeri olmayacak ki bu 4.1 özelliğinin olmaması demek, tabi engel değil Samsung'a ama yinede bence onu kısmayabilirler.

İnşallah hepimizin cihazları daha iyi olur 🙂
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Artık gelince göreceğiz 😊
ÖmerA32
Expert Level 5
Galaxy M
Evet 😊😀
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Yorumunu sildiler herhalde
ÖmerA32
Expert Level 5
Galaxy M
Evet moderatörlerin benimle bir sıkıntıları var neyse artık konuşup çözmüyorlar da yorum siliyorlar tabi bizim yetkimiz yok ya, Allah'ım ya o kadar yazmıştım ya 😕
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Bu setedit garanti bozuyor mu internette bulamadim
ÖmerA32
Expert Level 5
Galaxy M
Bozmaz knk DM de anlatırım bu modların rahat vereceği yok 😑
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Aynen cok sinir bozucu oluyorlar
budchirp
Active Level 7
Galaxy M
A21s'ten daha kötü cihazlar nasıl önceden güncelleme alıyor?