cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy M11 için Android 12 tabanlı One UI 4 güncellemesi Vietnam'da yayınlandı.

(Topic created on: 07-02-2022 01:40 PM)
649 Views
ÖmerA32
Expert Level 5
Options
Galaxy M

image

M115FXXU3CVF6/M115FOXM3CVF6/M115FXXU3CVF6 kodları ile toplamda 27 test alarak Android 12 güncellemesini Vietnam'da aldı. Umarım Türkiye'de yayınlanması çok sürmez, kullanıcılarına (ve bana 😂) hayırlı olsun 🙂

Bu güncelleme dün yayınlandı, gönderi açmıştım ancak moderatörler çok sağolsunlar taşımışlardı.😑
Bu yüzden tekrar açıyorum çünkü onca güncelleme testini paylaştıktan sonra sonucunun profilimde olmaması benim için çok sinir bozucuydu. Yine taşınırsa yine açacağım.

Dün gece Vietnam ROM'una geçtim. Android 12'yi kurdum. Ve gerçek anlamda memnun kaldım. Çok özellik olmasada performans çok iyileştirilmiş, pili bilmiyorum çok test edemedim. Ancak stabil ve iyi bir güncelleme olmuş, gerçekten sevdim. Şu a n l ı k bir sorunu yok, umarım da olmaz.

33 Comments
GkNU
Active Level 6
Galaxy M
Güle güle kullanın, hayırlı olsun 👍🙂😊
ÖmerA32
Expert Level 5
Galaxy M
Teşekkürler 😊
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Hayırlı olsun A11e gelirse bende geçmeyi düşünüyorum
ÖmerA32
Expert Level 5
Galaxy M
Yakında testleri biter en fazla 25 falan alır bence ama onun bitmişte olabilir (öyle umuyorum), 22. Testi almıştı galiba ama ben paylaşmadım. İnşallah çok sürmeden yayınlanır, M11'de Eylüle falan kalmayacak bence Türkiye'de boş yere Temmuz - Eylül yaptılar şaka gibiydi, bence Türkiye ağustos da alır en geç, knk inşallah A11 içinde iyi bir güncelleme olur RAM Plus'ın cihazımı rahatlattığını düşünüyorum 😊

Hakkımızda hayırlısı olur inşallah 😊
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Inşallah bu arada ram plusta seçenek filan sunmuşlar mı?
ILoveCats_
Expert Level 5
Galaxy M
Sunmuşlardır büyük ihtimal
ÖmerA32
Expert Level 5
Galaxy M
Evet 2 seçenek var 2GB ve 4 GB olmak üzere, PC ile 8GB'ye kadar arttırılabilir ama o kadarına gerek yok 32 GB bir telefonda 🙂Screenshot_20220702-143932_Device care.jpg
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
4GB seçeneği iyi oldu baya bir işe yarar
ÖmerA32
Expert Level 5
Galaxy M
Sanırım RAM Plus'ın bendeki etkisi çok oldu çünkü gerçekten hızlı şu an için, umarım bozulmaz 😳
A11 de bence düzelecek yani daha iyi olur diye düşünüyorum 12 özellikten çok deneyim amaçlı bir sürümdü zaten, RAM Plus onada 2 ve 4 olarak gelir umarım 🙂

Normalde konsept gereği cihazın kendi RAM'i kadar veriyorlar ama benimki gibi 3GB cihazlara 2 ve 4 veriyorlar da A11 2 GB RAM ne yaparlar bilemiyorum, bence verirler ama 4 GB RAM Plus 🙂