cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy M11 için Ağustos yaması yayınlandı.

(Topic created on: 08-19-2022 03:22 PM)
753 Views
ÖmerA32
Expert Level 5
Options
Galaxy M

image

M115FXXU3CVH1/M115FOJM3CVF6/M115FXXU3CVF6 kodları ile ağustos yaması yayınlandı. İlginç bir durum var ki, U3CVG3/U3CVG3/U3CVG3 kodlu testin devamı değil. Birden 1 test ile ağustos yaması verildi önceki 3 kez test edilmiş güncellemeden bağımsız olarak, sanırım bomboş bir güncelleme. 6 aylıktaki bir cihaz için 2 ayrı güncelleme testinin sebebini de anlamış değilim😂
Sanırım bu güncellemeden sonra U3CVG3/U3CVG3/U3CVG3 kodlu testin devamı olarak başka bir güncelleme gelebilir yıl sonlarına doğru, bilemiyorum, bekleyip göreceğiz....😅

Cihazımda kök erişimi olduğu için güncellemeyi henüz kuramadım, bu yüzden içeriği veya boyutu ne bilmiyorum. Umarım Android 12'de yaşamaya başladığım yeniden başlatma sorunu düzeltilir.

51 Comments
nurivet
Active Level 4
Galaxy M

a32 de eskıdı bence 

ÖmerA32
Expert Level 5
Galaxy M
Olsun benim için çok yeterli istediğim her şey var sayılır benim için tek eksiği 4K video ve bixby yok, haricinde, Always on display ve ekrandan parmak izi vb olduğu için, yeterli benim için, ağır oyunlar oynamıyorum zaten silah oyunları vb.
Clash of Clans, brawl stars vb. oynuyorum
128 GB 6 GB RAM var, Android 13 alacak, Android 14 ihtimali de var. 2025'e kadar desteklenecek, bana her türlü yeter o yüzden 🙂
nurivet
Active Level 4
Galaxy M

evet sizde haklısınız

ÖmerA32
Expert Level 5
Galaxy M
Güzel sohbetiniz için teşekkür ediyorum 😊🥰
nurivet
Active Level 4
Galaxy M

ne demek ben tesekkur ederım

ÖmerA32
Expert Level 5
Galaxy M
rica ederim bayım 🥰🙂😅😅
nurivet
Active Level 4
Galaxy M

😂😃

ILoveCats_
Expert Level 5
Galaxy M
T290nın desteği ne zaman çekilir büyük ihtimal?
ÖmerA32
Expert Level 5
Galaxy M
Knk tahminimce galiba seneye falan biter bu yıl sonu olur mu bilemiyorum ama, tablet ne zaman çıkmıştı ki duyuru ve çıkış tarihi falan ne zamandı acaba
nurivet
Active Level 4
Galaxy M

2019  yılında android 9 pie ile cıktı