cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy M11 için Ağustos yaması yayınlandı.

(Topic created on: 08-19-2022 03:47 PM)
98 Views
ÖmerA32
Expert Level 5
Options
Galaxy M

image

M115FXXU3CVH1/M115FOJM3CVF6/M115FXXU3CVF6 kodları ile ağustos yaması yayınlandı. İlginç bir durum var ki, U3CVG3/U3CVG3/U3CVG3 kodlu testin devamı değil. Birden 1 test ile ağustos yaması verildi önceki 3 kez test edilmiş güncellemeden bağımsız olarak, sanırım bomboş bir güncelleme. 6 aylıktaki bir cihaz için 2 ayrı güncelleme testinin sebebini de anlamış değilim😂
Sanırım bu güncellemeden sonra U3CVG3/U3CVG3/U3CVG3 kodlu testin devamı olarak başka bir güncelleme gelebilir yıl sonlarına doğru, bilemiyorum, bekleyip göreceğiz....😅

Cihazımda kök erişimi olduğu için güncellemeyi henüz kuramadım, bu yüzden içeriği veya boyutu ne bilmiyorum. Umarım Android 12'de yaşamaya başladığım yeniden başlatma sorunu düzeltilir.

51 Comments
ÖmerA32
Expert Level 5
Galaxy M
Öyle tabii ara güncellemeler de toparlıyor ana güncellemelerde sorun olması normal sonradan onu toparlıyorlar ara güncellemeler ile 😀
nurivet
Active Level 4
Galaxy M

evet bu yuzden kesınlıkle samsung sattıgı malın arkasında duruyor

ÖmerA32
Expert Level 5
Galaxy M
Ben açıkçası Samsung'dan memnunum ve yine olsa yine alırım yani, bence en iyi Android cihazlar yaa 😀
nurivet
Active Level 4
Galaxy M

bencedeeeee

ÖmerA32
Expert Level 5
Galaxy M
Artık güncelleme konusunda da gayet iyiler, hala eski S3 Mini zamanı kafasında kalan çok var ne yazık ki, S22 serisi 4 yükseltme ve 5 yıl güvenlik alacak mesela. Desteği tümüyle 2027 2028 de vb bitecek. Ama gel gör ki Android çöp (!). cahil bu millet. Ek olarak Android yükseltmesi olmasa da 2020 ve üstü tüm cihazlar 4 yıl güvenlik alıyorlar ve bence bu çok güzel, ki samsung eski cihazları da unutmuyor yakın zamanda S5 serisine bile güncelleme verildi birçok eski S ve Note'a falan, şaşırtıyor samsung 😀
ILoveCats_
Expert Level 5
Galaxy M
Bencede, birkaç eksiği ve hataları hariç Samsung en iyi marka.
Açıkça konuşmak istiyorum, Samsung kaliteli malzemeler kullanıyor cşhazları yaparken. Ve yazılımları da gayet iyi bazen akıyor cihaz. Fakat yazılım konusunda hataları var ki bunları zaten forumdaki üyeler detaylı anlatıyor o yüzden bu konuya hiç girişmeyeceğim. 😂
Elmada batarya çabuk biterken Samsung'ta batarya 1 günü bile götürebiliyor. Ayrıca elmadan daha kullanılabilir bir arayüze sahip. One uı arayüzü gerçekten kullanışlı kolay bir arayüz. Ama elma arayüzünde biraz daha zor bir arayüz var. (Bu Android'ten IOS'a, IOS'tan Android'e geçenler için değişebilir.)
Ayrıca Samsung'un ekranlsrı arka kapakları kameraları bana bakılırsa baya gelişmiş, güzeller ve ayrıca kaliteliler. Hiç IOS kullanmadığım için IOS'u boş yere eleştirmeyeceğim. (Sadece IOS hakkında bildiğim ve gelişmesi gereken konulaeı diyorum.) Neyse, burası Samsung forumu IOS hakkında daha fazla konuşmaya gerek yok. Ayrıca burda biraz IOS ve Samsung karşılaştırması gibi birşey yaptım diyebilirim...
Neyse
Ve son olarak şunu söylemek istiyorum, bazı markalarda bulunmayan özellikler Samsung'ta bulunuyor. Ve bu açıdan baya iyi bir marka Samsung.
Ama hatalarını düzeltse biraz daha iyi olacak. Mesela müşteri ilgisizliğini düzeltse iyi olcak, çünkü müşteriye verilen ilgi de önemli bu markanın gelişmesinde. (Müşteri ilgisi demişken zaten forum anlatıyor bunu nerdeyse herkes şikayetçi servislerden 😂)

Bende sana katılıyorum, bende Samsung almaya devam ederim ve şu ânlık markadan memnunum... 😃
ÖmerA32
Expert Level 5
Galaxy M
Samsung iyi bence 😀
ILoveCats_
Expert Level 5
Galaxy M
Aynen ya en iyisi Samsung 😃
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Aynen hiçbir şey gelmez