cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy M11 için Android 12 tabanlı One UI 4 güncellemesi Türkiye'de yayınlandı.

(Topic created on: 07-09-2022 07:52 PM)
673 Views
ÖmerA32
Expert Level 5
Options
Galaxy M

image

M115FXXU3CVF6 derleme sürümü ile, 33 ülkede Android 12 ile One UI 4 güncellemesi Türkiyede dahil olmak üzere yayınlandı.
Aslında dün yayınlanmıştı😐
Bu gönderiyi dün açacaktım, ancak bazı arkadaşlar benden önce açtığı için, çok sevgili moderatörlerimiz (!) onların gonderisine taşır diye açamadım.
Cihazı kullanmıyorsanız açmayın gönderi ya, 30 tane test gönderisi açmışım sonucunu da gününde paylaşmama izin verseniz hani.
Ha tabi başından beri takip ettiyseniz sorun yok. Ya da emek verdiyseniz vb. gidipte yayınlandı demeyi bende biliyorum. Mart ayından beri testlerini takip ettiğim cihaz. Forumda hiç mi görmediniz paylaştığımı. Neyse 2-3 kişi için uzatmama gerek yok.

Galaxy M11 kullanıcılarına hayırlı olsun, inşallah tüm cihazların One UI 4 güncellemesi stabil olur😊
Ben çok memnun kaldım vietnamda ilk yayınlanınca kurdum😀

43 Comments
Tolga67
Expert Level 5
Galaxy M
Tüm M11 kullanıcılarına hayırlı olsun 😊

Bilgilendirme içinde çok teşekkür ederiz yakışıklı 😍🤗
ÖmerA32
Expert Level 5
Galaxy M
Rica ederim karizma 😍 😊
Gönderi açmam içine mi doğdu anında beğendin 😂😂😍😊
Tolga67
Expert Level 5
Galaxy M
Eee dostunun kıymetini bileceksin bu devirde sen ne zaman paylaşım yap gönderi aç ben orda biterim yakışıklı rica ederim mutlu akşamlar iyi bayramlar 🤗 😍 😊
ÖmerA32
Expert Level 5
Galaxy M
Yaa sen tam bir dostsun, adam gibi adamsın 😍 😊 teşekkür ederim, sanada iyi bayramlar yakışıklı 😍😊
Tolga67
Expert Level 5
Galaxy M
Gönüller bir yakışıklı rica ederim o senin kalbinin yüreğinin güzelliği adamlığı efendiliği hayırlı bayramlar mutlu akşamlar 😊 🤗 😍
ÖmerA32
Expert Level 5
Galaxy M
😂 😂 iyi akşamlar 🙂😍😊
fatih123456
Active Level 8
Galaxy M
Hayırlısı olsun dostum. Bizde beklemedeyiz danaya girdik 7. Ortağı bekliyoruz gelirse android 12 gelecek 🤣
ÖmerA32
Expert Level 5
Galaxy M
😂 😂 sizin cihazınız neydi, galiba A12'di, değil mi?

Yakında yurt dışında alır, ardından Türkiye'ye gelir diye umuyorum, umarım temmuz ayında alırsınız 😊

Daha hiçbir ülkede de almamış ya Samsung biraz yavaş 🤦🏻
Neyse yeter ki stabil olsun da 🙂
fatih123456
Active Level 8
Galaxy M
Aynen geçen sene 10 mayısta ilk yayımlanmıştı 18 mayısta bize gelmişti 8 gün sonra inşallah alırız dostum