cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy M11 için Ağustos yaması yayınlandı.

(Topic created on: 08-19-2022 03:22 PM)
754 Views
ÖmerA32
Expert Level 5
Options
Galaxy M

image

M115FXXU3CVH1/M115FOJM3CVF6/M115FXXU3CVF6 kodları ile ağustos yaması yayınlandı. İlginç bir durum var ki, U3CVG3/U3CVG3/U3CVG3 kodlu testin devamı değil. Birden 1 test ile ağustos yaması verildi önceki 3 kez test edilmiş güncellemeden bağımsız olarak, sanırım bomboş bir güncelleme. 6 aylıktaki bir cihaz için 2 ayrı güncelleme testinin sebebini de anlamış değilim😂
Sanırım bu güncellemeden sonra U3CVG3/U3CVG3/U3CVG3 kodlu testin devamı olarak başka bir güncelleme gelebilir yıl sonlarına doğru, bilemiyorum, bekleyip göreceğiz....😅

Cihazımda kök erişimi olduğu için güncellemeyi henüz kuramadım, bu yüzden içeriği veya boyutu ne bilmiyorum. Umarım Android 12'de yaşamaya başladığım yeniden başlatma sorunu düzeltilir.

51 Comments
ÖmerA32
Expert Level 5
Galaxy M
Evet ama hangi ay
ILoveCats_
Expert Level 5
Galaxy M
Çıkış tarihini tam bilmiyorum ama Android 9 Pie ile çıktı ve 2019da (4 yıl oldu çıkalı) çıktı. 2023de biteceğini biliyorum da hangi aylar aralığında destek çekilir onu sormak istemiştim aslında..
ÖmerA32
Expert Level 5
Galaxy M
Knk ortalama 1 yıl içinde listeden atılır, muhtemelen çıktığı ay civarında çıkacaktır. T290 hangi ay çıkmış baksanaaa
ILoveCats_
Expert Level 5
Galaxy M
Temmuz'da çıkmış... Screenshot_20220819-173445_Google.jpg
ÖmerA32
Expert Level 5
Galaxy M
en geç 2023 Temmuz bence, ama o zamana kadar listeden çıkmış olabilir belki 2022 sonunda bile çıkabilir, acaba eski program nasıldı, 2 yükseltme, 3 yıl güvenlik miydi ki, öyleyse şu an çıkmış olurdu gerçi, 2019 cihazı olduğu için biraz değişik şeyler olabilir, ancak 2023 Temmuz'a kadar listeden atılacağı kesin bence
ILoveCats_
Expert Level 5
Galaxy M
Hmm tamamdır teşekkür ederim, dm bakar mısın bu arada🥲👍🏻
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Herkes 4.1.1 merakla bekliyor ama ben merak etmiyorum biliyorum ki yine aynı şeyleri olacak kasmalar sorunlar çıkacak yine pişman olmayalım da
nurivet
Active Level 4
Galaxy M

umarım pişman olmayız

ÖmerA32
Expert Level 5
Galaxy M
Ben merakla beklemiyorum aslında yaa, çünkü telefonlara pek bir şey gelmez. Ama 4.1.1 gelse iyi olur. Çünkü, 3.1.1 de çok güzel optimize etmişlerdi bende, 4.1.1 de de muhtemelen optimizasyon olacaktır diye düşünüyorum telefonlar için. Umarım güzel bir güncelleme olur herkes için, ara yükseltmenin soruna yol açacağını pek sanmıyorum aslında.
nurivet
Active Level 4
Galaxy M

bende daha çok ana guncellemelerde sorun oluyor