cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaksi m31

(Topic created on: 06-25-2022 10:44 PM)
125 Views
sdere
Active Level 5
Options
Galaxy M

Arkadaşlar son bi kaç gündür sim 1 kart kaybolup geri geliyor sebebi nedir acaba iki aim kart takili ve son sürüm yüklü telefon bazen kinusma esnasında da gidiyor sim kart yardimci olabilecek varmi sim kart ayarlarini denedim sonuca ulasamadim..

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba sdere,

Cihazınıza, farklı bir sim kart takarak denediğinizde de aynı sorun görülüyorsa, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

3 Comments
BbglGamer
Active Level 6
Galaxy M
Cihazda teknik bir sorun olabilir, garanti kapsamında onarım talep edin
sdere
Active Level 5
Galaxy M
Valla ill çıktığı yılın ilk ayı içerisinde aldım her hangi bir şey yok son bir kac gündür bunu yapiyor garantiye verip ne elletmek istiyorum nede açtirmak. Bir sey yapildi uzak bağlantı üzerinden bence ve ara ara kopmalari yaşatıyor iPhone gibi verip yerine yenisini de göndermezler 3 sene daha kullanıp yenisini alirim artik tamire de veremem garanti varmi bilemiyorum ama varsada yoksada vermek istemiyorum telefonsuz da kalmak istemiyorum su an herseyim. Bide surekli playstore hatası veriyor
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba sdere,

Cihazınıza, farklı bir sim kart takarak denediğinizde de aynı sorun görülüyorsa, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.

MOD