cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

GALAXY M52 5G Whatsapp genel sorunu

(Topic created on: 03-12-2022 04:13 PM)
221 Views
nakamoto
Beginner Level 2
Options
Galaxy M

Yaklaşık 1 haftadır  whatsapptan attığım veya bana gelen fotoğrafların hiçbiri galerimde doğru düzgün gözükmüyor. Dosya yöneticisinde de gözükmüyor. Google Fotoğraflar üzerinden görebiliyorum ancak Samsung galeri üzerinden göremiyorum? Yazılım güncelleştirmesi sonrasında bu problem ile karşılaştım. Samsung müşteri hizmetlerini aradığımda bana yeni bir yazılım güncelleştirmesine kadar yardım edemeyeceklerini bildirdiler. Telefonu yeni aldığım halde böyle bir hizmet ile karşılaşmam beni samsunga karşı derinden etkiledi. Sorunumun hızlı bir şekilde çözülmesini talep ediyorum.

3 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
https://r2.community.samsung.com/t5/Samsung-Members/Samsung-members-uygulaması-üzerinden-nasıl-hata-...
Cihazınızda olan bu sorunu hata raporu göndererek ilgili yetkililere bildirmenizi öneriyorum hata raporu hakkında detaylı bilgiyi öğrenmek için Yukarıdaki Linke tıklayınız.
ILoveCats_
Expert Level 5
Galaxy M
Merhaba,

Dosyalarım üzerinden sağ üst noktaya tıklayın ve dosya ayarlarına girin. Sonra gizli sistem dosyalarını aktif edip görüntüler kısmından .nomedia klosörünü silin. (Sildikten sonra otomatik olarak çöp kutusuna gidecek buradanda silmeniz gerekir.) Bu işlemleri uyguladıktan sonra cihazı tamamen yeniden başlatın.
Ve isterseniz galeride Samsung account senkronizasyonunu aktif edin sorun bundan
dolayı da olabilir.

Eğer bu iki yöntem de çözüm değilse members üzerinden hata raporu gönderin.
OmRTrn
Beginner Level 2
Galaxy M
Ayni sorun bende de var bugun samsung musteri temsilcisi ile gorustum bu sorunun sadece m52 cihazlarinda oldugunu yazilimsal bi sorun oldugu soyledi bununla ilgili bir yazilim uzerinde calisildigini ve yakin zamanda cihazlara verilecegi soylendi yani ne yaparsak yapalim duzelme olmuyor guncellemeyi beklememiz gerekiyor
0 Likes