cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Güncelleme

(Topic created on: 08-01-2022 04:13 PM)
377 Views
Mert_15
Active Level 2
Options
Galaxy M

Benim telefonum samsung galaxy m52 ve birçok a serisi telefonlardan daha iyi özelliklere sahip a71'de dahil ama a serisine android 14 ve ve daha üzeri sürüm gelecekken niye m serisine daha az geliyor bence 4 yıl daha güncelleme almalı şimdiden cevaplarınız için teşekkürler:)

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba Mert_15,

Cihaz modelleri arasında, yazılımsal ve donanımsal olarak farklılıklar bulunabiliyor. Cihaz bir sonraki sürüm testlerinde, performans açısından beklenen seviyeyi göstermediyse güncelleme almayabilir. Güncellemeler ile ilgili birçok sorunun yanıtına, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

http://www.guncelmiyiz.com/sss

Sizlerden gelen talepleri, her zaman iletmekteyiz. Talebinizi, ilgili birimlerimize iletiyoruz. Bu gibi taleplerinizi siz de Samsung Members uygulamamızdan, aşağıdaki yönergeleri takip ederek "öneriler" bölümünden, bize doğrudan iletebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

11 Comments
Emir-S22
Expert Level 4
Galaxy M
m serisi sonuçta giriş seviyesi donanım farkı var işlemci desteği vs kar marjı gibi çok önemli kriterler var m ile s in aynı özellikte olursa ne manası var s olmasının ve alınmasının
Mert_15
Active Level 2
Galaxy M

Evet ama en azından 3 yıl vermeliler bence

Emir-S22
Expert Level 4
Galaxy M
düşük kar ettiği ürüne niye destek versin ki 3 yıl 2 yıl bide iyidir bence
Mert_15
Active Level 2
Galaxy M

O zaman kar ettiği düşük olan herşeye güncelleme az getirsin mesela a serisi 4 yıl alacak yani en çok kar ettiren a serisimi

Emir-S22
Expert Level 4
Galaxy M
s serisi tabiki en üst seviye en güncel m serisinde mesela one ui 4 çıktı 3 ile kutudan çıkıyor güncelde kalıyor aslında
Mert_15
Active Level 2
Galaxy M

Aslında şöyle ben aldığımda 12 ile geldi ben android 14 e kadar alacak zannediyordum ama normalde 11 ile çıkıyormuş kutudan aslında evet güncel kalıyor

Galaxy M
M ve A serileri orta segment cihazlar. Kalite farkı yok. M serisi sadece Hindistan için üretiliyorken nedense Türkiye içinde üretilmeye başlandı. Ama S serisi üst segment. Hakikatten M serisine de 4 yıl güncelleme verirlerse S seri alınmasının anlamı kalmaz. Mesela bendeki M52 hakikaten özellikleri harika cihaz. Tek eksiği güncelleme desteği
Galaxy M
M serisi a serisi nin altında
Mert_15
Active Level 2
Galaxy M

M52  A72'e denk bir telefon