cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Güncelleme

(Topic created on: 05-18-2022 06:58 PM)
352 Views
YiğitS21FE
Active Level 10
Options
Galaxy M

image

M32 kullanıyorum bugün yeni bir güncelleme gelmiş görünüyor M32 ye ama güncelle ye dokunduğumda yazılımınız güncel diyiyor yardımcı olabilirmisiniz

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Selamünaleyküm.
Cihazı yeniden başlatın Sorun devam ederse verileri yedekleyip fabrika ayarlarına sıfırlamanız öneriyorum cihazı bu işlemlere rağmen Sorun devam ederse garanti belgesi ile birlikte Samsung yetkili servis merkezine teslim etmeniz gerekir cihazı Ayrıca servis veya Garanti işlemleri hakkında detaylı bilgi öğrenmek için Samsung Müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.
4447711

View solution in context

0 Likes
9 Comments
VadimKM
Expert Level 4
Galaxy M
Smart Switch üzerinden güncelleyebilirsiniz. Yarın veya diğer gün telefondan da güncellenebilir.
SerhatErgün
Expert Level 2
Galaxy M
Cihazı yeniden başlatıp yazılım güncellemesi kontrolü yapabilirsin güncelleme görünüyorsa yapması lazım PC üzerinden Smartswich uygulamasıyla yazılım onarımı yaparak cihaz için var olan son yazılımı kurmayı sağlayabilirsin
0707antalya
Active Level 1
Galaxy M
Merhabalar galaksi A 10 NEZAMAN yeni güncelleme alacak yana guncellemesi geldi tesekurler
0707antalya
Active Level 1
Galaxy M
Serhat bey.
0707antalya
Active Level 1
Galaxy M
Birde galaksi fit 2 kullanıyorum yeni güncelleme varmı yakın zamanda
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Selamünaleyküm.
Durumun uzaktan erişim ile kontrol edilmesi gerekiyor Bu konu hakkında Samsung Müşteri hizmetlerini arayıp uzaktan erişim talebi oluşturun. 444 77 11
0 Likes
YiğitS21FE
Active Level 10
Galaxy M

image

image

Telefonumu ne telefon üzerinden ne de smart switch üzerinden güncelleyebiliyorum hiç bir yerden güncelleme yapamıyorum 
VadimKM
Expert Level 4
Galaxy M
Manuel olarak kurabilirsiniz. Dosyaları indirin, cihazı indirme moduna alın Odin üzerinden dosyaları yerleştirip yükleyin.
0 Likes
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Selamünaleyküm.
Cihazı yeniden başlatın Sorun devam ederse verileri yedekleyip fabrika ayarlarına sıfırlamanız öneriyorum cihazı bu işlemlere rağmen Sorun devam ederse garanti belgesi ile birlikte Samsung yetkili servis merkezine teslim etmeniz gerekir cihazı Ayrıca servis veya Garanti işlemleri hakkında detaylı bilgi öğrenmek için Samsung Müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.
4447711
0 Likes