cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Güncelleme

(Topic created on: 08-01-2022 04:18 PM)
177 Views
Mert_15
Active Level 2
Options
Galaxy M

Benim telefonum samsung galaxy m52 ve birçok a serisi telefonlardan daha iyi özelliklere sahip a71'de dahil ama a serisine android 14 ve ve daha üzeri sürüm gelecekken niye m serisine daha az geliyor bence 4 yıl daha güncelleme almalı şimdiden cevaplarınız için teşekkürler:)

11 Comments
Emir-S22
Expert Level 4
Galaxy M
m serisi sonuçta giriş seviyesi donanım farkı var işlemci desteği vs kar marjı gibi çok önemli kriterler var m ile s in aynı özellikte olursa ne manası var s olmasının ve alınmasının
Mert_15
Active Level 2
Galaxy M

Evet ama en azından 3 yıl vermeliler bence

Emir-S22
Expert Level 4
Galaxy M
düşük kar ettiği ürüne niye destek versin ki 3 yıl 2 yıl bide iyidir bence
Mert_15
Active Level 2
Galaxy M

O zaman kar ettiği düşük olan herşeye güncelleme az getirsin mesela a serisi 4 yıl alacak yani en çok kar ettiren a serisimi

Emir-S22
Expert Level 4
Galaxy M
s serisi tabiki en üst seviye en güncel m serisinde mesela one ui 4 çıktı 3 ile kutudan çıkıyor güncelde kalıyor aslında
Mert_15
Active Level 2
Galaxy M

Aslında şöyle ben aldığımda 12 ile geldi ben android 14 e kadar alacak zannediyordum ama normalde 11 ile çıkıyormuş kutudan aslında evet güncel kalıyor

Galaxy M
M ve A serileri orta segment cihazlar. Kalite farkı yok. M serisi sadece Hindistan için üretiliyorken nedense Türkiye içinde üretilmeye başlandı. Ama S serisi üst segment. Hakikatten M serisine de 4 yıl güncelleme verirlerse S seri alınmasının anlamı kalmaz. Mesela bendeki M52 hakikaten özellikleri harika cihaz. Tek eksiği güncelleme desteği
Galaxy M
M serisi a serisi nin altında
Mert_15
Active Level 2
Galaxy M

M52  A72'e denk bir telefon