cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Güncelleme sonrası

(Topic created on: 05-28-2022 04:28 PM)
105 Views
Samsungm21o1
Active Level 4
Options
Galaxy M

Google asistan  uygulama çalışmıyor böyle bir sıkıntı var güncelleme yapın diyor ama orta tuşa basılı tutularak Asistan Normal şimdi size sorayım  Google play indirilen asistan  la telefondaki Orta tuşa basarak devreye giren Asistan arasındaki **bleep** nedır 

image

image

8 Comments
Can_S20FE
Active Level 8
Galaxy M
Telefonunuzda bixby voice asistan varsa 2 sinden birini seçmeniz gerekiyor ya google asistan yada bixby
Samsungm21o1
Active Level 4
Galaxy M
Bixby devre dışı bıraktım asistanı seçtim olmadı
Can_S20FE
Active Level 8
Galaxy M
Ayarlar uygulamalar google - sag usten guncelleme kaldir deyin tekrardan google playdan guncelleyin duzelir
Samsungm21o1
Active Level 4
Galaxy M
Hepsini denedim olmadı Android 12 sürümünden sonra çalışmıyor tlf kaldırdım bu sorunla karşılaşan varsa çözüm yazabilir
ben006
Expert Level 5
Galaxy M
Ayarlar - uygulamalar- google - sag uste guncelleme kaldir de tekrardan google palay dan guncelleyin
Emir-S22
Expert Level 4
Galaxy M
play stordan google asistan yazıp da çıkanı güncellemeyi deneyin attığınız ekran görüntüsü google ın direk
Samsungm21o1
Active Level 4
Galaxy M
Aklınıza gelen her türlü şeyleri yaptım olmadı sadece orta tuşa basılı tutarak devreye giriyor google play indirilen asistan çalışmıyor güncelleme sonrası oldu
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba Samsungm21o1,

Bu gibi taleplerinizi, model kodu belirterek yazmanız durumunda size daha sağlıklı yardımcı olabiliriz. Samsung ürünleri ile ilgili yaşadığınız tüm sorunlar ya da aklınıza takılan sorular için 4447711 Samsung çağrı merkezi numarasından veya aşağıda bulunan link üzerinden bize ulaşıp, Canlı Destek ve E-Posta yolu ile yardım alabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes