cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Güncelleme haksızlıgı

(Topic created on: 08-08-2022 03:36 PM)
69 Views
mber
Active Level 4
Options
Galaxy M

Arkadaşlar a51 ve a71 android 13 alacak mı eğer alacaksa m21 modelinin günahı nedir aynı dönemde çıkan ve neredyse benzer telefonlar olan bu cihazlar arasında çok ciddi farklar görmüyorum ama asıl mesele m21 niçin android 13 almıyor özellikle a51 ve a71 alıyorsa bu konuda bilgisi olan var mı 

30 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
M serisi giriş segmenti olduğundan sanırım
mber
Active Level 4
Galaxy M
Size katılmıyorum m 21 orta segment bir cihaz ve a51 ile ram ve depolama dışında çok büyük **bleep** olduğunu sanmıyorum
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
M serileri giriş segmentidir kardeşim orta segment olsaydı core ile gelmezdi 👍
Galaxy M
Hocam M serisi orta segment bir cihaz. Sadece Hindistan için üretiliyordu an başta. Bundan dolayı halkın M serisine bakışı böyle. Mesela bendeki M52 5G inanın A73 5G den neredeyse farkı yok. Core ile gelmiyor SS attım.Screenshot_20220808-152951_Settings_4879_1659961811.jpg
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy M
Core ile gelmesede maalesef yazılım olarak kısıtlılar cihazlar 😔
Galaxy M
Evet hocam canımı sıkanda o. Android 14 almayacak diyorlar. Umarım bu kararı değiştirirler. Çünkü M52 deki işlemci ve donanımlar gerçektende eğer kısıtlama olmazsa Android 16 ya kadar destekli. Umarız bu kararı değiştirirler
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy M
İşlemcinin hiç bir önemi olmuyor maalesef eğer önemli olsa şuan Note 10 lite android 13 alıcak ama note 9 cihazı android 10 sondu yani işlemcinin hiçbir önemi yok eğer böyle düşünürseniz daha çok üzülürsünüz gelmedi diye

M serisi normal şartlar altında değişmediği sürece 2 yıl android güncellemesi alıcaktır eger değişirse o zaman 3 yıla çıkabilir

Ama kendi şahsi fikrimi soracaksan samsung M serisini yükseltmez çünkü amaç cihazları ucuz yapmak
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Anladım hocam yanlış biliyormuşum 👍
mber
Active Level 4
Galaxy M
O samsungun saçmalığı yani core nedir anlamadım bu konuda haklısınız m serisi üvey evlat