iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Çözüldü! ÇÖZÜLDÜ

Orijinal konu:

Güncelleme adı altında telefonlar çökertiliyor

(Konunun oluşturulma tarihi: 10-23-2021 04:53 PM)
kerem12
Beginner Level 2
Seçenekler
Galaxy M

telefonum m30s 13.10 2021 tarihli güncellemeyi yüklendikten sonra whatsapp, instagram, bip... gibi uygulamalardan görüşmebyaptığımda karşı tarafın sesi kendisine yankı yapıyor. cihazı fabrija ayarlarına sıfırladım ancak sorun düzelmedi 10 yılı aşkın süredir Samsung kullanıcısıyım telefonumun garantisi bitmesine yakın Samsung tarafından gönderilen bir güncelleme ile telefonum bir şekilde arızalanıyor. Bu Güncellemeleri de yükledikten sonra maalesef eski sürüme dönülemiyor. Samsung firmasının bir satış politikası olarak görüyorum, bu durum karşısında kullanıcı elindeki cihazı istediği kadar dikkatli özenli kullanmasına rağmen güncelleme adı altında adeta telefona virüs gönderiliyor bu problemin çözümü yok. Tek çözüm bundan sonra Samsung kullanmamak, bundan sonra bu firmadan herhangi bir ürün satın almayacağım.

3 Yorum
Denizzx
Active Level 6
Seçenekler
Galaxy M
Bu konuyu her zaman destekliyorum. Güncellemeler her zaman en üst segment telefonlara göre çıkar, altlar bunu kaldıramaz çöker.
TABS6LİTEKULLANICISI
Expert Level 5
Seçenekler
Galaxy M
Haklısınız planlı eskitme olabilir ama yeni çıkan cihaz
Çözüm
Karasu
Moderator
Moderator
Seçenekler
Galaxy M

Merhaba kerem12,

 

Sıfırlama işlemine rağmen yaşadığınız durum devam ediyorsa, cihazınızın kontrol edilebilmesi için lütfen cihaz içerisindeki verilerinizi yedek alarak, en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz.

 

Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz;

 

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

 

Bilgileri yedeklemenin iki yolu vardır;

 

1. Verilerinizi Microsoft OneDrıve'a yedekleyebilirsiniz. Ayarlar > Hesaplar ve Yedekleme > Samsung Cloud > Ekranın sağ üst köşesinde üç nokta > OneDrıve ile bağlan > Koşulları kabul edip bağlan > Hesapları Bağla > Mevcut Hotmail hesabı ve şifresini girin > Kabul et > Hesaplar Bağlanıyor yazısı gelecektir. İleri öğesine dokunduktan sonra kurulum işlemleri tamamlanmış olacaktır.

 

2. Aşağıdaki link üzerinden bilgisayarınıza, Samsung Smart Switch programını indirerek, data kablosu ile verilerinizi, bilgisayarınıza yedek alabilirsiniz.

 

https://www.samsung.com/tr/support/smart-switch/

 

Not: Cihaz içerisinde yer alan Güvenli Klasör uygulamasını kullanıyorsanız eğer, cihaz verilerinden ayrı olarak yedeklemeniz gerekecektir.

 

Yedeklemelerin görselli anlatımlarına link üzerinden ulaşabilirsiniz;

 

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-can-i-back-up-my-mobile-phone/

 

Teşekkürler.
MOD

Çözümü orijinal iletide görüntüle

0 Övgü Puanı