cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

GÖNDERİM SİLİNMİŞ!

(Topic created on: 11-07-2020 02:24 PM)
390 Views
mfurknka
Expert Level 1
Options
Galaxy M

image
Sabah sizleri bilgilendirmek amacıyla paylaştığım gönderimi silmişler! İnsanları bilgilendirmeyi yada bilgilenmesine neden karşısınız ? İnsanlar sizlerin ürününü kullanıyorlar ve en iyi şekilde kullanabilmesini sağlamaya çalışıyorum sizler benim gönderimi kaldırıyorsunuz.! Sizde biliyorsunuz bizlerin haklı olduklarını. Ülkeler arasında yazılım ayrımcılığı yapanı ortaya dökünce siliyorsunuz. Ben o gönderide yazılımdan faydalanmaları için paylaşıyorum sizler siliyorsunuz. Bu yaptığınız ayıptır ayıp!

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Galaxy M
kardeşim

yapmış olduğunuz bilgilendirme yanlış bilgi içeriyor yada samsung un paylasmadigi içerik ise silinir.

umarım faydalı olmuştur eğer faydalı olduğunu düşünüyorsan çözümü kabul eder misin

iyi günler kardeşim

Teşekkürler:)

SoloTurkxGalaxyS20

View solution in context

21 Comments
Solution
Galaxy M
kardeşim

yapmış olduğunuz bilgilendirme yanlış bilgi içeriyor yada samsung un paylasmadigi içerik ise silinir.

umarım faydalı olmuştur eğer faydalı olduğunu düşünüyorsan çözümü kabul eder misin

iyi günler kardeşim

Teşekkürler:)

SoloTurkxGalaxyS20
mfurknka
Expert Level 1
Galaxy M
Yapılan bilgilendirme yanlış değildi. Türkiye sürümünde ve hindistan yazılımında farklılıklar bulunuyor. İnsanların istedikleri özellikler türkiyede yok bunu anlatan ve örnekleriyle paylaşımda bulundum.
Galaxy M
iste ben nediyorum samsung un turkiye de açıklamadigi bilgileri siliyor buradan
mfurknka
Expert Level 1
Galaxy M
İnsanların bilgilenmesine neden bu kadar karşılar? Aynısını Alfatürke de yaptılar.
Galaxy M
kardeşim benimde bazi bilgilendirme paylaşımlarım silindi olabilir ne diyelim
Galaxy M
çünkü turkiye de açıklanmamış bir şey bu ondan dolayi siliniyor
mfurknka
Expert Level 1
Galaxy M
ama gerçekten tepkiliyim. İnsanların bilgilenmesine engel olunmamalı.
Galaxy M
yanlış bilgi her zaman silinmesi daha doğru olur benimde var tepkim ama yanlış veya eksik bilgilendirme yapmak bilmeden bile olsa insanlar üzerinde hatalı düşünceye neden olur o yüzden siliniyor.
mfurknka
Expert Level 1
Galaxy M
doğru diyorsun sana bir şey diyemem ama yaptğım paylaşımda Türkiye sürümünde olmayan depolama artırıcı, ultra veri tasarrufu ve discover özellikleri yok. Bu depolama artırıcıda gereksiz ön bellek otomatik silme, uygulamaları sd karta taşıma, içeriği sd karta taşıma ve az kullanılan uygulamaları sıkıştırma var. Sd karta uygulama taşıma herkesin kullanmaya hakkı vardır.