cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Extra dim

(Topic created on: 07-03-2022 05:27 PM)
83 Views
mber
Active Level 4
Options
Galaxy M

Arkadaşlar m21 telefonda extra dim özelliğini nasıl aktif edebilirim alfaturk paylaşmış ama geçen sene android 12 yukleyeyim başka bir yöntemle aktif etmeye çalışacağım demişti özellikle alfaturke soruyorum kendisi kullanıyor mu nasıl yaptı farklı bir yol var mı bu özelliğin zararı var mı ondan mı samsung vermiyor acaba

8 Comments
mber
Active Level 4
Galaxy M
Mustafa bey alfaturke nasıl ulaşabilirim kendisi farklı bir yontemden bahsediyordu geçen seneydi galiba sonbaharda
HalidErdoğan
Expert Level 5
Galaxy M
Paylaştığı bir gönderiden kendi sayfasına girip doğrudan mesaj yazabilirsin.
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy M
Kardeşim diğer yöntem de nova launcher yüklediğiniz geliyor ama şuanki yaptığımı yapmanız daha mantıklı 😊
0 Likes
mber
Active Level 4
Galaxy M
Peki uygulama kullanmadan aktif edemez miyiz siz kullanıyor musunuz nasıl kullanıyorsunuz başka bir arkadaş başka bir uygulama paylaşmış size göre o arkadaşın mı yoksa sizin dediğinizi kullanayım arada **bleep** var mı
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy M
Her ikiside olur ama benimkini samsung marka elçisi tarafından önerilen uygulamayı ikiside aynı işlemleri yapabiliyor

Ben kendi yaptığımınkinden kullanıyorum hiçbir sorun yaşamadım
0 Likes
mber
Active Level 4
Galaxy M
Kusura bakmayın son bir sorum daha olacak bu paylaştığınız uygulamada 2 saatten fazla video izlemeyin demiş samsung bu gerçekten doğru mu acaba samsung sıkıntı olur diye mi aktif etmedi siz hiç 2saatten fazla extra dim aktifken video izlediniz mi
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy M
Yaa bunun doğruluğunu tam bilmiyoruz ama o sebepten verilmediği söylendi ama bir kere parlaklığı açtınız zaman yine 2 saat kullanabilir ama bu sadece video için yoksa sorun yaratmaz
0 Likes
Galaxy M
Bir arkadaş nasıl aktif edilir anlatmış umarım çözüm bulursunuz .

https://r2.community.samsung.com/t5/Galaxy-Note/Extra-Karartma-kullanma-yöntemi/td-p/10671281

😊