cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Eksik Android 11 güncellemesi

(Topic created on: 04-13-2021 01:08 AM)
214 Views
Muraatt
Beginner Level 2
Options
Galaxy M

Android 11 ile gelmesi gereken özelliklerden olan harici uygulama olmaksızın ekran kaydedici ve daha birçok özellik neden gelmedi? Sonraki güncellemelerde gelecek mi?

7 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Sanmıyorum gelmez.samsung çoğu yerleşik özelliği kesip öyle veriyor kullanıcısına bu hiç hoş değil lakin yinede böyle yapıyor.
0 Likes
WhcYunus
Active Level 8
Galaxy M
Samsung değil de Samsung TR yapıyor gibi çünkü diğer çoğu ülke de var bu özellikler
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Aynen Samsung ana merkeze e posta gerekli
0 Likes
WhcYunus
Active Level 8
Galaxy M
Toplu bir şekilde yazılsa işe yarar.. getirilemeyecek birşey değil
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Organize olalım members üzerinden o zaman bir tane matbu hazırlayalım kes yapıştır olarak atalım
WhcYunus
Active Level 8
Galaxy M
M serisi One ui core kullanıyor ve bu da secure folder, Knox uygulamaları, ekran kaydedici gibi diğer cihazlarda stabil olarak bulunan ve kullanılan uygulamaların, core sürümünde maliyet düşürmek için samsung barındırmıyor bunları. he ilerde gelir mi bilmem ama bana kalırsa gelebilir çünkü hindistan vs gibi ülkelerde bu özellikler telefonda mevcut TR ile ilgili de olabilir bunların olmaması. çok karmaşık işler, kısaca samsung'un politikası böyle diyelim.
0 Likes
Muraatt
Beginner Level 2
Galaxy M
Fiyattan kısmak için donanımsal özelliklerin farklılık göstermesini anlarım da telefonlar arası yazılımsal farklılık yapmak hangi mantığın ürünü bunu anlayamam. Bana çok saçma geldi. Umarım sonraki güncellemelerde bu yanlıştan dönerler.