cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Ekran Kaydedici ve Güvenli klasör.

(Topic created on: 03-28-2021 07:39 PM)
134 Views
KerimUzun
Active Level 1
Options
Galaxy M

M serisi telefonlara herkesin kullandığı bu  özellik neden eklenmemeiş? Yeni güncellemede getirin lütfen 2 özellik için farklı marka telefonlara boşa para vermeyelim.

12 Comments
Fursoo
Active Level 5
Galaxy M
M51'de ekran kaydedici bulunmakta
KerimUzun
Active Level 1
Galaxy M
Ben m 31 de olmasını istiyorum çok zor olamaz yaani.
GalaxyUser61
Active Level 6
Galaxy M
Merhaba,

Maalesef ki M serisi cihazlara One UI Core veriliyor ve bu sürüm bu özelliklerden mahrum. Bu bir kısıtlama ve bilerek yapılıyor. Eğer Ayarlar>Telefon hakkında>Yazılım bilgileri adımlarını izlerseniz orada One UI temel yazıyordur, ve maalesef bunu değiştirmenin bir yolu yok.

Umarım bu durumu Android 11 ile kaldırırlar gerçekten can sıkıcı.
KerimUzun
Active Level 1
Galaxy M
Knox yokki abi m serisinde xiaomi note 8 de hepsi vardı yaa en sonunda geri geçicem yeminimi bozup
GalaxyUser61
Active Level 6
Galaxy M
Bende M serisi cihazlar bu özelliklerden mahrum dedim zaten😅 Aslında knox vardır knox tüm cihazlarda var ama güvenli klasör yoktur
Galaxy M
Bundan sonra samsunga bulasmiycam yedim bir halt m51 aldim telefona bir şikayetim yok ama samsung üvey evlat muamelesi yapıyor telefona 7000mah bataryayla ikoniklesmis modeline core sürümü kullandirip güncellemeyi geç verip telefoncularda değil internette satıyor (illa satan telefoncu vardır da samsung cihazlar arasında suan bulunması en zor cihazlardan biri anca internetten)bu telefonu ocakta aldım 3 4 yil idare etmem gerek sonrasında bir daha samsung kullanmam bunu buraya yazmamın sebebi arkadaşlar görsün de onlar da düşünsün bu konuyu
KerimUzun
Active Level 1
Galaxy M
Aynen kral bende aynı fikirdeyim 3 4 yıl kullanıp başka markaya geçicem harbi üvey evlat yaani telefon.
0 Likes
KerimUzun
Active Level 1
Galaxy M
Knox yok yaa olsa yazar illa biyerde
0 Likes
eaglevision
Active Level 7
Galaxy M
Arkadaşlar şu Core sürümünü yerden yere vurmaktan bi vazgeçin artık. Hindistan sürümü M51 kullanıyorum, güvenli klasör de var, s secure de var, ekran kaydedici de var, var oğlu var.. Ve cihaz hala Core.. Türkiye'deki yazılım departmanının tembelliği mi dersiniz beceriksizliği mi yoksa iş savsaklaması mı dersiniz.. Core olmasıyla alakalı bir durum değil yani.