cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Ebru Elektronik Yetkili Servis Rezaleti

(Topic created on: 07-22-2022 03:17 PM)
377 Views
HalidErdoğan
Expert Level 5
Options
Galaxy M

Arkadaşlar hatırlarsanız birkaç gün önce cihazımın sorununu belirtmiştim (aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz). Bugün cihazımı Bursa'daki yetkili servise götürdüm. Cihazımın süper hızlı şarz olmadığını belirttim. Test yaptılar ve onayladılar. Lakin tekefonun kasasının yamuk olduğunu farkettiler. O yamulma meselesi de geçen sene yaşandı. Telefon yamulduğu için ekranın arkasındaki şarj olmasını sağlayan parça kırılmıştı ve cihazım şarj almıyordu(belki hatırlayanlar vardır). Komple ekranı değiştirdiler ve 1000 TL aldılar. Lakin kasanın yamukluğunu tam düzeltememişler. Ben de sonradan farketmiştim zaten. Şimdi diyorlarki kasa yamuk, biz bu şekilde açarsak kırılır felan. Ekranı, kasayı ve şarz soketin değiştirecekler. Benden de 1600 TL gibi korkunç bir fiyat istiyorlar. "Siz düzgün yapamışsınız işinizi diyorum", "Bir senede neler neler değişir" diyorlar. Kendi hatalarını benim üstüme yığıp bana ekstra masraf çıkartıyorlar. Ben bu olaydan mağdurum. Telefonumdan soğudum resmen. Zaten 1,5 - 2 saatte anca şarz oluyor(M51 7000mAh 25W). Şimdi 2 -3 saatte anca şarz edeceğim. Hakkımı arayacağım. Gerekirse tüketici haklarına şikayet edeceğim. Gerçekten sevdiğim ve savunduğum Samsung'un bunu bana yapması çok ama çok üzücü. Allah selamet versin 😔

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba HalidErdoğan,

Konuyla ilgili olarak ekip arkadaşlarımız sizle iletişime geçti. Bundan sonraki süreçte de her türlü destek talepleriniz için size destek sunmaktan memnuniyet duyacağız.

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

25 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Çoğu servisi öyle başkan denetleme yok ki 😡
HalidErdoğan
Expert Level 5
Galaxy M
Maalesef 😔
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy M
Merhaba kardeşim ,

Yaa Yine ebru elektronik🤦 🤦 , şu yetkili servis için cidden önlem alın kullanıcılarınızı mağdur ediyor Samsung Türkiye

Cihazım şuan benimde serviste umarım istediğim sonucu alırım🥲🥲
HalidErdoğan
Expert Level 5
Galaxy M
Ben de sizinle karşılaşmayı umuyordum ama denk gelemedik herhalde 😃
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy M
12.30 ta oradaydım içeride 😀 hatta yedek cihaz aldım A10s 🙂
HalidErdoğan
Expert Level 5
Galaxy M
Ben de o zaman orada değildim, denk gelemedik demek 🙂
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy M
Başka sefer inşallah diyelim yolumuz düşmesin şu ebru servise çalışanları tanıdım git gel 😅🤣
HalidErdoğan
Expert Level 5
Galaxy M
İnşallah 😅
ILoveCats_
Expert Level 5
Galaxy M
Harbi yaaa, müşterilere üzülüyorum harbi...
Sen de 2 kez yaşadın bu sorunu, ebru elektronik sağolsun cihazını mafettiler.. Aynı şey halilde de olmuş..
Umarım cihazlarınız düzelir yaaa dualarım sizinle..