iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Çözüldü! ÇÖZÜLDÜ

Orijinal konu:

Dual whatsapp

(Konunun oluşturulma tarihi: 06-23-2021 06:57 PM)
Roninm51
Active Level 4
Seçenekler
Galaxy M

Merhaba. Şu dual WhatsApp yada ikinci whatsapp ın  başına ne getirdiler. Fotoğraf dışında hiç bir dosya , word pdf gibi açılmıyor. Dual app  klasöründe de görünmiyor . Çok önemli dosyalarım vardı. Çok iyi çalışıyordu . Yine bir şeyleri bozdular . . Ne yaptılar buna bilen var mı ? Teşekkürler

1 Çözüm

Kabul Edilen Çözümler
Çözüm
Lobao
Active Level 6
Seçenekler
Galaxy M
Uygulama tercihlerini sıfırlayarak işlemleri tekrar deneyin. Eğer aynı durum devam ederse uzaktan erişim talep edin. Bi kontrol etsinler.

Çözümü orijinal iletide görüntüle

0 Övgü Puanı
4 Yorum
Roninm51
Active Level 4
Seçenekler
Galaxy M

İkinci dual whatsapp taki dosya açamam ve paylaşamama için çözüm bulan var mı . Acil şekilde çözüm gerek . Dosyalarıma erişemiyorum. Her zamanki dual klasörü de yok. Şu güncelleme yi hazırlayan yüzünden soru yaşıyoruz . 

0 Övgü Puanı
Gkhn_Ytkn
Beginner Level 5
Seçenekler
Galaxy M
Bugun yaklaşık 55 dk Samsung uzaktan baglantı ile görüşme yaptım hiçbir sonuc alamadım aynı durum bende de var ikinci WhatsApp dan hiçbir şekilde pdf dosya sı almıyor açmıyor ve göndermiyor...
0 Övgü Puanı
NapaanBeaaa
Active Level 6
Seçenekler
Galaxy M
+1. Sticker sorununu da düzeltmediler. Dual whatsapp a sticker eklenmiyor. Uygulamayı kötüleştirmek nedir abi?
0 Övgü Puanı
Çözüm
Lobao
Active Level 6
Seçenekler
Galaxy M
Uygulama tercihlerini sıfırlayarak işlemleri tekrar deneyin. Eğer aynı durum devam ederse uzaktan erişim talep edin. Bi kontrol etsinler.

Çözümü orijinal iletide görüntüle

0 Övgü Puanı