cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Devre dışı

(Topic created on: 09-03-2022 01:05 PM)
121 Views
sdere
Active Level 5
Options
Galaxy M

Arkadaşlar merhaba bir sorum olacaktı. Çalıştığım firmanin  iş uygulamaları ni kullanıyorum playstore daki uygulamalarla ilişikli bu uygulamaların içinde playstore de var  yani telefonumda iki adet playstore var biri normal diğeri iş uygulaması ile ilişikli fakat her tikladigim sa is uygulamasindaki playstore ye beni menuden atiyor uygulama çöktü falan filan uyarilar çıkıyor. Bunu uygulamalar uzerinden gördüğüm de devre dışı bırakıldı olarak geçiyor. Ve bu devre dışılığı bir türlü düzeltemiyorum bu konuda uzman arkadaşlar dan bilgi rica ediyorum

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Selamünaleyküm

Bu durumu uzaktan erişim ile kontrol ettirmenizi tavsiye ederim Samsung Müşteri hizmetlerini arayıp uzaktan erişim talebi oluşturun teknik uzman ekip cihazınıza uzaktan bağlantı kurarak sizi yardımcı olurlar
4447711

View solution in context

2 Comments
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Selamünaleyküm

Bu durumu uzaktan erişim ile kontrol ettirmenizi tavsiye ederim Samsung Müşteri hizmetlerini arayıp uzaktan erişim talebi oluşturun teknik uzman ekip cihazınıza uzaktan bağlantı kurarak sizi yardımcı olurlar
4447711
SerhatErgün
Expert Level 2
Galaxy M
Uygulama ayarları üzerinden varsayılan durumunu kontrol edebilirsiniz yada devre dışı olup olmamasını izin ve varsayılan ayarlarını uygulama ayarları üzerinden kontrolünü sağlayabilirsiniz uygulamanın verilerini temizleyip normal ayarlara dönmesini sağlayabilirsiniz
0 Likes