cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Denize düşen telefon samsung m51

(Topic created on: 10-17-2021 09:44 PM)
175 Views
SamsungGalaxyM51
Active Level 3
Options
Galaxy M

Merhabalar telefonumu 16 Ekim cumartesi günü yanlışlıkla ayağım kayması sonucu denize düştüm telefon cebimdeki oda ıslandı . Telefonumu samsung servisine götürdüm maalesef cmt pzr kapalıymış bende tanıdık bir telefoncuya götürmek zorunda kaldım. Allah razı olsun adam ilgilendi mecbur garantili telefonu dışarıda actirdim telefonu yaptı bana telefonuna yazılım atmam gerektiğini söyledi attı fakat telefonun giriş dili İspanyolca o Türkçeye çevriliyor ama şebekesi 4G oldu üstelik Telefonumun 2 Mic i de çalışmıyor ve şarj soketi yarı yamalak telefon dışarıda açıldığı için garantiden çıktı diye biliyorum ama saçma cmt pzr kapalı olmasaydı servisine verecektim bana şu an ne yapamam gerektiğini soylermisiniz

27 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Normal suya veya havuza düşseydi pirince yatırıp nemi alıp kullanabilir hale gelirdi.Deniz suyu tuzlu olduğu için sıkıntılı bir durum.Yeni bir cihaz almanız sizin için daha iyi olur.
Galaxy M
Telefon 4g oldu bide giriş dili İspanyolca Türkçe yaptım fakat 4.5 g yapamıyorum yarin pzt günü servisine götürsem duzeltirlermi mikrofonlar ve şarj soketi içinde gitcem
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Cihazı başka birine yaptırdığınız için garanti dışı kaldı.Garantiye götürüp yaparlar falat ücret talep ederler.O kadar masrafa girmek yerine yeni cihaz almak mantıklıdır.(Bana göre)
Galaxy M
Tabi kide almak mantıklı ama telefonu tamir ettirmeden satamam ki mesela mikrofonu bozuk 4g bir telefonu kim alır ki
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Merhaba!

Cihazınıza stock Türkiye romu kurunuz.Ondan sonra mikrofonları yaptırıp satabilirsiniz.
Galaxy M
Onu ben kurabiliyormuyum
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Evet kurabilirsiniz.İsterseniz size yardımcı olabilirim.
İhtiyacınız olan bilgisayar ve şarj kablosudur.
Galaxy M
Ikiside var söyle kral
bkk0358
Active Level 7
Galaxy M
Kurarsın ama rootlu diye geçer
0 Likes