cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Cihazımı nasıl oyuna yönelik yapabililirim?

(Topic created on: 02-07-2024 12:22 AM)
53 Views
atakan_
Active Level 6
Options
Galaxy M
Arkadaşlar hepinize merhaba cihazım samsung galaxy m23 5G sd 750 4gb ram var gaming hubdan game labs ayarini falan actim herneyse size sorum telefonumu nasıl oyuna yönelik bi cihaz yapabilirim yeni telefon alma gibi bi lüksüm ya da bütçem yok baştan söyleyeyim cihazımın kamerası pek güzel değil bayadır oyun oynuyorum hiç bi zaman sabit fps alamadım alabileceğimide sanmıyorum her yolu denemiş olabilirim telefonumu nasıl daha performans verdirebilirim oyunlarda soğutucu falan alsam iyi olur mu acaba oyun performansı için başka araçlar varmı oyunumda bana katkı sağlayacak vs. öneriniz varmı nasıl oyuna yönelik yapabilirim cihazımı 200-250 liralık soğutucu fan işimi görür mü trendyolda buldum öyle işte soracaklarım bu kadardı
2 Comments
Solution
YasinS10Lite
Active Level 9
Galaxy M
Varsa cihazınızda sanal ram i açın ekstra ram bir miktar performans artışı sağlayabilir
Sürekli önemli bildirim almıyorsanız oyun oynarken quick panelden game booster a basıp performans modunu açabilirsiniz ama bildirimler vs gelmez cihaz sadece oyuna odaklanır.
Cihazınız çok fazla ısınıyorsa ve bunun sonucunda oyundan atma vs oluyorsa fan alabilirsiniz aksi taktirde pek faydasını göreceğinizi sanmıyorum
Bu işlemler sizi tatmin eder cihazınız günlük ortalama kullanım için üretilmiş bir cihaz o yüzden oyunlarda çok yüksek performans almanız biraz zor
Umarım yardımcı olabilmişimdir
Galaxy M
1)Uygulamalara git > bildirimi önemli olmayan uygulamaların veri ve arka plan tikini kapat.

2)Bağlantılardan veri tasarrufunu aç ki sadece kullandıgın uygulama şarj yesin ve işlemciyi,ram'i ve şebekeyi sadece o an kullandığın uygulama kullansın.
3)bildirimi önemli olmayan uygulamaları Derin Uyku moduna al

Bu işlemler cihazı yavaslatmıyor aksine hızlandırıyor çünkü şebeke,ram,internet,işlemci kullanımları sadece kullandıgın zaman oluyor.Bu da internet ile şebekeyi sadece kullandıgında kullanılmasını sağlayıp hız katıp,internet pakedini tasarruflu hale getiriyor,şebekedeki yükü azaltıyor.
0 Likes