cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

CEP TELEFONU JARZ BİTİNCE UYARI İKAZ VEYA İKAZ VERMESİ

(Topic created on: 01-03-2021 02:46 PM)
244 Views
Karadenizlikerim
Active Level 1
Options
Galaxy M

TUSLU CEP TELEFONLARINA 300 VEYA 400 TL JARZ SESI DUYULUYOR BİTİNCE UYARI VERIYOR SESLİ İKAZ EDIYOR BI ANDROİD DE BU NEDEN YOK ANLAMIŞ DEĞİLİM AKILLI TELEFON BÖGLE BI ÖZELLİK OLMAMASI ÜZÜCÜ BISEY CIDDEN SESSİZ DOLUYOR DOLMASINDAN SONRA KAC DAKİKA SONRA CEKILCEK FİSDEN HEP SUREKLI BAKICAK MIYIZ YANİ "

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba Karadenizlikerim,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Yorumunuzla, foruma katkı sağladığınız için teşekkürler. Bu gibi taleplerinizi, model kodu belirterek yazmanız durumunda, size daha detaylı yardımcı olabiliriz. Forum içerisine yazmış olduğunuz tüm talepler, ilgili birimlerimizle paylaşılmaktaBize iletmiş olduğunuz, bu değerli görüş ve önerileriniz de yetkili birimlerimiz ile paylaşılmıştır.

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

8 Comments
HaşimA22
Expert Level 5
Galaxy M
andoridlerdede var ama tuşlular gibi sesi çok çıkmıyor ama bildirim sesi ve uyarıyı veriyor
Galaxy M
Ben öğle bisey görmedim hiç nede duydum yani sesi bazen kisdigim oldu ama sesi açsam da bildirim gelmiyor hiç
HaşimA22
Expert Level 5
Galaxy M
hmm ilginç bende anında bildirim geliyor eğer bildirim seside açıksa kısık da olsa bi uyarı sesini veriyor
Galaxy M
şarjın bitmesi kusmında %15 ve %5 te uyarı veriyor sürekli sessizde kullandığımdan sesinin nasıl olduğunu bilmiyorum ve pilin dolacağı süreyi ayarlarda ekran sekmesinin içinde şarj bilgilerini göster dediğinizde size süreyide ekran kilitliyken gösterecektir
Galaxy M
seni anlıyorum dostum ooo yönden sorun yok benim kast ettiğim jarz %99 geldiğinde dolduğunu ikaz uyari yada bi melodili yazili şekilde vermesi yada ses ile bunu demek istiyorum ben cep telefonu yanimda doluyor başında nöbet bekliyorsun sanki
Galaxy M
yeni telefonlarda bu o kadar sıkıntı edilecek bir durum değil ama yinede kafana takılıyorsa play storeda tam dolu pil ve hırsız alarmı diye uygulama gördüm bir dene istersen
Galaxy M
sıkıntı etmek için demedim bu isde jarz bitince entegrenin içine ediyor dolunca uyarı verse daha güzel olur ben Android den önce tuslu cep telefonu kullanıyordum dolunca uyarı görsel ve sesli vermesi iyi oluyordu aynısı Android de olsa aslında cep telefonu daha uzun ömürlü olur
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba Karadenizlikerim,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Yorumunuzla, foruma katkı sağladığınız için teşekkürler. Bu gibi taleplerinizi, model kodu belirterek yazmanız durumunda, size daha detaylı yardımcı olabiliriz. Forum içerisine yazmış olduğunuz tüm talepler, ilgili birimlerimizle paylaşılmaktaBize iletmiş olduğunuz, bu değerli görüş ve önerileriniz de yetkili birimlerimiz ile paylaşılmıştır.

Teşekkürler.

MOD