cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Bu firmadan asla telefon almayın tüm Türkiye duyrulut

(Topic created on: 02-09-2022 03:26 PM)
268 Views
yıldır12
Active Level 4
Options
Galaxy M

M31s aldım müşteri hizmetleri rezil servis zaten rezil sizi kandırıyorlar arkadaşlar . Telefonun garantisi falan olmuyor . Satış amacı için garanti var . Bu m serileri m31 m31s telefonu ve a21s ve a32 telefonları hatalı siz siz olun bunları almayın direk samsungtan uzak durun saygilar

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba yıldır12,

Bu gibi taleplerinizi, daha detaylı yazmanız durumunda, size daha iyi yardımcı olabiliriz. Samsung ürünleri ile ilgili yaşadığınız tüm sorunlar ya da aklınıza takılan sorular için 4447711 Samsung çağrı merkezi numarasından veya aşağıda bulunan link üzerinden bize ulaşıp, Canlı Destek ve E-Posta yolu ile yardım alabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
11 Comments
Galaxy M
Sorun nedir?
0 Likes
yıldır12
Active Level 4
Galaxy M
M31s aldım müşteri hizmetleri rezil servis zaten rezil sizi kandırıyorlar arkadaşlar . Telefonun garantisi falan olmuyor . Satış amacı için garanti var . Bu m serileri m31 m31s telefonu ve a21s ve a32 telefonları hatalı siz siz olun bunları almayın direk samsungtan uzak durun saygilar
0 Likes
Galaxy M
Eee sorun ne?
0 Likes
SerhatErgün
Expert Level 2
Galaxy M
Hayır sanki samsung zorla telefon satıyor gidip isteyerek cihaz alıyor insanlar sonra en ufak bisiyde gelip almayın etmeyin telefon kötü bilmem ne çok anlam veremiyorum bu tarz davranışlara.
Galaxy M
Aynen yaaa.
yıldır12
Active Level 4
Galaxy M
Sorun olmasa söylemeyiz dimi sorun var bu modellerde her siteye baktım yabancı sitelerde baktım herkes aynı sorundan muzdarip başka marka alsınlar . Zaten garanti karşılamıyor muzdarip olmasınlar bende aynı hataya düştüm.bu yüzden diyorum tabikide herkesin kendi seçimi uğraşacak olanlar uğraşsın bu modellerle saygılar
0 Likes
SerhatErgün
Expert Level 2
Galaxy M
Ben A32 kullanıyorum 3 ayı geçti hiç bir hatasında görmedim bazı sorunlar kullanıcılarla alakalı sorunlar A32 yi kötüleyenleride gördüm bu forumda ben hiç bir problem yaşamadım çok şükür yağ gibi cihaz
narcosis
Expert Level 5
Galaxy M
M51 kullandim kasada açılma vardi servise kendim götürdüm abi ister sıfır cihaz verelim ister tamirine bir bakalım sen bilirsin dediler bende bilgilerim olduğu için sıfır istemedim yapabilirseniz tamirini yapin dedim yaptilar. kullanici hatasi bisey varsa yutturamazsin bu yüzden de suçlamayın boşuna
Galaxy M
+99999