cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Bitmiyen pil

(Topic created on: 01-16-2022 07:09 PM)
369 Views
BOZKURT_REİS_SM-205F
Active Level 8
Options
Galaxy M

Hayirli akşamlar arkadaslar bu akşam bitmiyen pil ilgili konuşacaz bitmiyen pil hayatimiza girecek edindiğim bilgilere göre amerkia birleşik devletleri bitmiyen pil üretecek bu pil elmas ve nükleer antikalarından uretilcek 28 yıl dayana bilcek 9 yıl boyunca telefonunuzu şarj etmeyeceksiniz 9 yil sarj sorunu yok 2023 te üretilicek sizin fikriniz nedir yorumunuzu birkbilirsinz alt tarafa haberin görüntüsünü atcam gerçek bilgi 2023 gelcek 

Frdogan
Active Level 3
Galaxy M
Vizontelede deli emin diyor ya ben sonra bitmeyen bir pil icad ettim amma 😃 😃deli eminden mi ilham aldiniz 😄
Galaxy M
Nasıl yani
0 Likes
Galaxy M
Of babam hemen bitirir telefon 24 saat elinde sonra beni gebertir bitmeyen pil aldırdın buda bitiyor diye jsjsjsjsjsjjs😂😂😂😂😂😂😂😂😂 şaka amaçlı yazdım
0 Likes
Galaxy M
Yok ya bitmez içindeki enerji giri pile gidiyor yine
Galaxy M
Hm ilginç yapılmaz be
0 Likes
Galaxy M
Yapılır marka etme yapıldı bile 2023 te piyasaya sürükler artik
Galaxy M
Samsung türkiye: yeni telefon ürettik kutudan sadece telefon çıkıyor şarj aleti ve kablosu ayrı satılmaz stokda mevcut değildir 9 yıl dayanacak bu pil jsjssjjssjj e bu pili nerden alıcaz😂😂😂😂😂😂😂
0 Likes
Galaxy M
Piyasaya girince türkiye ye de gelecek bu pil amerika birleşik devletleri üretiyor nükleer ve elmas atıklarından üretiliyor bu pil 28 yıl ömrü var 9 yıl dayanacağni ida ediyorlar eyer dedikleri gibi çıkarsa artik şarj sorunu kalkacak
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy M
Telefonlarımızı ve tablet lerimizi Hiç şarj etmeden 7/24 kullanabilir Seki çok efsane olur
Bu arada Bilgilendirme için teşekkür ederim
Galaxy M
Sağolun b4n teşekkür ediyorum bu amerika birleşik devletleri bitmiyen pil üretecek bu pil aynen dedikleri gibi çıkarsa çok iyi olur düşünü 9 yıl boyunca şarj etmeyeceksiniz 28 da pilin ömrü var bide bu lityum liyon lile göre daha az maliyetli olacakmış dah ucuz ve dah uzun ömürlü gayet güzel bence