cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Bir uygulamaya tiklayinca uygulama kapanıyor

(Topic created on: 12-06-2022 06:19 PM)
61 Views
sdere
Active Level 5
Options
Galaxy M

Galaksi m31 telefonum da daha önce böyle bir problem vardi yardımcı olan arkadaşlarla beraber çözüme ulaştık fakat simdi ayni işlemleri yapmama rağmen olmuyor örnek inat tv başkasına gönderiyor ve yüklüyorum sorun yok. Ama bende son güvenlik güncelleştirmeleri sonrasi uygulamaya tiklayinca ana menüye atıyor beni  bu sorun nasil çözülür arkadaşlar 

6 Comments
Vecihi1903
Active Level 7
Galaxy M
Merhaba. Cihazınızın kontrol edilmesi için hata raporu göndermenizi öneriyorum.
Hata raporu göndermek için.
Samsung members> destek> hata raporları> sayfa içerisinden uygun hata seçeneğini bul tıkla>
Sayfa içerisine bütün cihaz ile ilgili sorunları ayrıntılı bir şekilde yazıp sorun sıklığını seçip raporu gönderin.
Yetkililer cihazınızı inceledikten sonra ne yapmanız gereken hakkında Samsung members uygulaması üzerinden size yazılı bir mesaj ile bir geri dönüş sağlayacaklardır bilgilendirmesini yapacaklardır.
Eğer hata raporunda sorununuzu çözecek uygun yanıt verilmez ise veya hata raporunuza yanıt verilmez ise verilerinizi yedekleyip cihazınızı sıfırlamanız gerekir.
Sıfırlama işlemi için.
Ayarlar> genel yönetim> sıfırla> fabrika ayarlarına sıfırla. Işlemlerini sağlayarak cihazınızı sıfırlayabilirsiniz.
Sorununuzun çözülmediği halinde cihazınıza yeni gelecek Yazılım güncellemesini bekleyin.
Not! Cihazınızın düzelmediği halinde Samsung yetkili servis merkezine teslim edin servis bilgisi için müşteri hizmetlerini arayın.
0 Likes
sdere
Active Level 5
Galaxy M
Valla fabrika ayarlarına hic sıfırlayamam bir dünya program resim video var o kadar basit olsaydı buradan yardim istemez kendim yapardim sadece tek bir uygulamada bu problem oluyor yok mu kimsede böyle sorun. Yoksa varsayimlar uzerinden kimse yorum atmasin ayrica telefonumu da kimseye inceletemem özel hayat diye bir kavram var daha once buradan bazi arkadaşlar yardimci oldu ve oldu ama şimdi onu nasıl yaptığımi bilemiyorum ve bunu da bilen yokda yorum atmasin bilenler gelsin laf kalabalığı oluyor
0 Likes
Vecihi1903
Active Level 7
Galaxy M
Öneri bu yaparsın yapmazsın o ayrı 👍
0 Likes
yusufision
Active Level 8
Galaxy M
Son ağustos güncellemesini diyorsan çoğu cihazda sorun çıkardı zaten sıfırlamak mantıklı
sdere
Active Level 5
Galaxy M
Aynen
0 Likes
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba sdere,

Farklı uygulamalarda da buna benzer hatalar almıyorsanız, uygulama optimizasyonları ile ilgili bir durum olabileceği için konuyu, uygulama üreticisine danışabilirsiniz. Bu işlem için Play Store uygulamasına girerek, yukarıdaki arama çubuğundan, sorun yaşamış olduğunuz uygulamanın sayfasını bulup "Geliştirici İletişim Bilgileri" bölümünden, ilgili uygulama üreticisine ulaşabilirsiniz. Cihaz yazılımı ile ilgili bir durum olduğunu düşünüyorsanız, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.

MOD​

0 Likes