cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Bildirim sesi

(Topic created on: 04-07-2022 09:24 AM)
177 Views
Başak71
Active Level 3
Options
Galaxy M

Bildirim sesleri video seyrederken videonun sesini kesintiye ugratiyor.  Bunun için bir ayat var mı acaba?

9 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Merhaba.
Herhangi bir ses dosyası çaldığı zaman cihaza bildirim geldiği zaman bir 2 saniyeliğine ses dosyasının sesi kısalabilir neredeyse bütün Samsung Galaxy model cihazlarında bu durum mevcuttur bu sorun önlenemez diye biliyorum.
Solution
AliORH
Active Level 7
Galaxy M
Ancak bildirimleri kapatırsan o sesleri duymazsın onun dışında her hangi bir ayar yok.
0 Likes
Başak71
Active Level 3
Galaxy M
Bunu biliyorum teşekkürler
0 Likes
narcosis
Expert Level 5
Galaxy M
Bildirim sesini kapaman gerekiyor
0 Likes
Başak71
Active Level 3
Galaxy M
Bunu zaten biliyorum ama bu sefer hiçbir uyarı alamıyorum ki bu çok saçma oluyor. Video izlerken bildirim kapat sonra aç bu da çok saçma. 2022 yılındayız ama hâlâ akıllı telefonlarda ki eksiklikler de çok saçma. Kesintiye uğratmama seçeneği de olmalı
narcosis
Expert Level 5
Galaxy M
Başka bir yolu yok bu çok normal yani
0 Likes
Anıllll01
Active Level 4
Galaxy M
Bildirim sesini "Sessiz" yapabilirsin ya da cihazı titreşim moduna alabilirsinScreenshot_20220407-095835_Media Storage.jpg
0 Likes
Başak71
Active Level 3
Galaxy M
Bunu biliyorum zaten teknoloji özürlü değilim çok şükür! Sessize alınınca bildirim duymuyorum. Titresmesi de yeterli değil. Telefonu sadece video seyretmek için kullanmıyorum sonuçta. Bir ayar olmalıydı. Yoksa tek tek zaten bir çok uygulamanın bildirim sesini sessize aldım ama gerekli olanların kesinti yapması rahatsız edici
0 Likes
Anıllll01
Active Level 4
Galaxy M
Madem her dediğimizi biliyorsun, neden böyle bir topluluk gönderisi yaptın ki? Alt tarafı çözüm önerdim sana 😑