cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Bildirim efekleti çalışmıyor

(Topic created on: 05-26-2022 12:02 PM)
70 Views
OLDKO
Active Level 1
Options
Galaxy M

Bildirim efekleri gözükmüyor seçiyorum ama efekt resimleri yok 

8 Comments
Jubei
Active Level 10
Galaxy M
Merhaba.
Ayarlar - Genel Yönetim - Sıfırla - Fabrika Ayarlarına Dön seçeneği ile test ederek tekrar deneyin lütfen.

Not: Bu seçenek Fabrika Ayarlarına Sıfırlama değildir, kişisel verileriniz kaybolmaz.
0 Likes
narcosis
Expert Level 5
Galaxy M
Tum ayarlari sifirlamali senin dediğin gibi yaparsa tüm veriler gider
Jubei
Active Level 10
Galaxy M
Merhaba.
Hangi verilerden bahsediyorsunuz bilmiyorum ancak eğer Kişisel Veriler ise Samsung bunun olmayacağını söylüyor, yalan mı söylüyor yani?Screenshot_20220526-115502_Settings_1220_1653555302.jpg
0 Likes
narcosis
Expert Level 5
Galaxy M
Yukardaki gibi dersen fabrika ayarlarına sifirlarlar tum ayarlar diye yazabilirdin.
Jubei
Active Level 10
Galaxy M
Fabrika Ayarlarına Sıfırlaması için Fabrika Ayarlarına Sıfırlaması bölümüne gidip yapması gerekir, dediğim gibi Fabrika Ayarlarına Dön ile Fabrika Ayarlarına Sıfırlama farklı şeyler, karıştırmak bu kadar kolay olmasa gerek?
narcosis
Expert Level 5
Galaxy M
Ben senin dedigini anladim kardeşim anlatmak istedigim hani çok kisi bu kadar bilgili olmayabilir anlaminda senin dediğinde normalde problem yok yani :)
Jubei
Active Level 10
Galaxy M
😊👍
0 Likes
Solution
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy M
Ekran animasyonlarını kapattıysan, açarak tekrar kontrol et. Sorun devam ederse yedekleme ve sıfırlama uygulayabilirsin. Cihazı sıfırlamak istemiyorsan hata raporu göndermeni ve/veya uzaktan destek ile kontrol ettirmeni öneririm.
0 Likes