cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Bildirim Sorunu

(Topic created on: 06-05-2023 02:30 PM)
243 Views
Barancinar
Active Level 4
Options
Galaxy M

Arkadaşlar ekranı açtığım an bildirimler düşüyor.Tüm ayarları denedim yine de olmadı yazılımsal bir sorum bu telefon m23 az çok anlarım telefondan böyle bir sorun yaşayan var mı arka plan açık pil tasarrufu kısıtlanamış yani hiçbir sorun gözükmüyor ama bazı uygulamalarda bildirim ekranı açınca geliyor Twitter Instagram vs Whatsappta olmuyor sms te de olmuyor mesela

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Çoruh
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba Barancnr ,

Durumun, uzaktan erişim ile kontrol edilmesi gerekiyor. Uzaktan erişim işlemi için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
10 Comments
berats
Active Level 2
Galaxy M
Telefonunda veri tasarruf modu açıksa bundan kaynaklanabilir Screenshot_20230605_152249_Settings.jpg
0 Likes
Barancinar
Active Level 4
Galaxy M
Hayır kapalı
0 Likes
Emmi_S22Plus
Active Level 10
Galaxy M
sırayla şu işlemleri yapmayı dene

ayarlara always yaz

çıkan ekrandan şu talimatları izle

Sorun çözülürse kabul edilen çözümleri işaretle Screenshot_20230605_162448_Settings Suggestions.jpgScreenshot_20230605_162438_Settings.jpgScreenshot_20230605_162432_Settings.jpg
0 Likes
Barancinar
Active Level 4
Galaxy M
Hepsini denedim maalesef olmadı
0 Likes
Emmi_S22Plus
Active Level 10
Galaxy M
M serisinin farklı bir arayüzü mü var bilmiyorum, S serisi için kendim sorunu böyle çözdüm.
0 Likes
Barancinar
Active Level 4
Galaxy M
Hocam güncellemeden sonra oldu nisan güncellemesi yaptım önceden böyle değildi yazılımsal diye düşünüyorum
0 Likes
Emmi_S22Plus
Active Level 10
Galaxy M
Doğrudur, M serisi kullanan arkadaşlar çözümünü biliyorsa onlara yardımcı olabilirler.
0 Likes
Emmi_S22Plus
Active Level 10
Galaxy M
Yukarıda belirttiğim ayarları yaptıktan sonra telefonu bir kapatıp açar mısınız. Hatta şöyle de yapabilirsin ayarlara girerek uygulamaları bulun en üstte sağda üçnoktayı tıklayıp uygulama tercihlerini sıfırlayın, sonra tlf. yeniden başlatın.
0 Likes
Emmi_S22Plus
Active Level 10
Galaxy M
Her uygulamaya girdiğinizde tekrar izin seçenek ayarı gerekecek, çözüm olacaksa o da çok önemli değil.
0 Likes