cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Batarya

(Topic created on: 09-13-2021 08:29 PM)
204 Views
melisaa06
Active Level 8
Options
Galaxy M

Arkadaşlar  bi yakın arkadaşın bataryasını degistirdik kendimiz orjinal tak-tik ama yaşam halen kötü diyor fabrika ayarina cevirdik şarj baya gidiyor düzeldi ama kötü yaziyor

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy M
Merhaba kardeşim,

Cihaz bakımını sıfırlaman gerek birde samsung uygulamalarında birinin verisini silmen gerek ancak o zaman yaşam kısmı yenililenir orası ama şuan ismini hatırlamıyorum

View solution in context

Solution
Tosunpaşa
Active Level 10
Galaxy M

Members verisini sil olmazsa telefonunu yedekleyip sıfırls yine olmazsa bu defa Samsung yetkili servis noktasında işlem yaptır.

View solution in context

0 Likes
11 Comments
Solution
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy M
Merhaba kardeşim,

Cihaz bakımını sıfırlaman gerek birde samsung uygulamalarında birinin verisini silmen gerek ancak o zaman yaşam kısmı yenililenir orası ama şuan ismini hatırlamıyorum
melisaa06
Active Level 8
Galaxy M
Saolasin kardesim hatirlarsan bana mesaj atarsan sevinirim
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy M
Hatırlarsam kardeşim dm den yazarım ama cihazın bataryası orjinalse ve yeniyse orada ne yazması çok önemli değil 😊
Galaxy M
Merhaba,

Cihaza kalitesiz batarya ve Samsung dışı bir batarya taktıysanız garanti içinde ise garanti gg olmuştur ve batarya da böyle sorunlar yaşanması normaldir keşke tamirciye verseydiniz..
melisaa06
Active Level 8
Galaxy M
Ben orjinal servisten aldım sen samsung dışı yaziyosun orda orjinal yazmisim
Galaxy M
Kendin mi taktın bataryayı yoksa servis mi taktı?
0 Likes
mehtapp
Active Level 4
Galaxy M
Adam orada ben taktım yazmış sen halen soruyorsun
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Kardeşim

Samsung uygulamalarının özellikle de Members in verisinj silmen gerekiyor. Yada 444 77 11 i araman gerekiyor

Teşekkürler:)
0 Likes
melisaa06
Active Level 8
Galaxy M
Uygulama yerinden mi siliyoz kral
0 Likes