cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Batarya sağlığı

(Topic created on: 11-25-2021 10:03 PM)
174 Views
Sametm31
Active Level 5
Options
Galaxy M

Selam arkadaşlar 1.5 yıldır galaxy m31 kullanıyorum günlük ortalama 2 3 saat 30 fps pubg oynuyorum ama cihazı hiç isitmiyorum fan kullanıyorum 35 derecenin üstüne çıkmıyor batarya sağlığını kontrol ettirdim %84 diyo normalmi sizce batarya sagligi kaça düştüğünde değişim yapılmalı? 

8 Comments
Sakarya54team
Active Level 7
Galaxy M
%30 altı bence yapılmalı
Sametm31
Active Level 5
Galaxy M
Teşekkür ederim
0 Likes
Galaxy M
Orada ki yüzdelik ifade batarya ömrünü değil o an ki şarjını göstermektedir. Eğer zaten o testi tekrar yaparsan yüzdelik ifadenin değiştiğini göreceksin. Yukarıda dediğin durumları yaptıysan pilinin durumunun iyi olduğunu düşünüyorum ve küçük bir tavsiye olarak eğer telefonun arka kasası metal değilse telefon ve işlemci geç ısınır (zaten dediğin değerler ortalama sıcaklığın çok altında bir oyun için normalde 38 43 arası) bence 30 fps in üzerine çıkarak oyun oynayabilirsin pile herhangi bir sıkıntı çıkarmaz
Sametm31
Active Level 5
Galaxy M
Teşekkür ederim
0 Likes
Galaxy M
Peki telefonun bataryası kapasitesi nekdar ve nerden kontürol etin pil sağlığını benim telefonunda galaxy m20 1.5 yıl oldu aldım şarjim bazen çabuk bitiyor bazen iyi dayanıyor hemn bilmiyorum sağlığı nekdar senin batrya sağlığın %25 olmdan değiştirme bence
Sametm31
Active Level 5
Galaxy M
M31 6000 mah batarya var.
Samsung un teknik servisleri .
Suanda 4980 mah gösteriyor
0 Likes
Galaxy M
Yani serviste kontürol etirdin peki samsung Members tan kontürol etiğinde iyi mi gösteriyor yoksa kötü
Solution
TansuYaman
Active Level 8
Galaxy M

members- yardım alın - tanıla testleri görüntüle - pil durumu testini yap eğer iyise iyi kötüyse kötü olduğunu görürsün. Sana sonucunu verecektir.